Dramblio Kaulo Kranto rinktinės žvaigždė pasižymėjo po puikios atakos 68 minutę.

"Stoke" didžiąją laiko dalį gynėsi ir kontroliavo kamuolį tik kiek daugiau nei trečdalį laiko, mat jau 27 minutę iš aikštės už grubų veiksmą prieš Branislavą Ivanovičių buvo pašalintas Ricardo Fulleris.

Kitoje dvikovoje savo sirgalius vėl nuvylė "Liverpool", išvykoje 0-1 nusileidęs "Sunderland".

Po nykaus pirmojo kėlinio šeimininkai vienintelį įvartį įmušė 56 minutę: Frazerio Campbello smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, tuomet Pepe Reinos galvą ir vėl į virpstą, kol galiausiai pirmasis prie jo prišokęs Nicklasas Bendtneris išvedė komandą į priekį.

Liverpulio klubas dar sykį pademonstravo varganą puolimo arsenalą ir nesugebėjo surengti rimtesnio šturmo, nors aikštėje po keitimų pasirodė traumą išsygdęs Stevenas Gerrardas ir puolėjas Andy Carrollas.

Svarbiame mūšyje dėl išlikimo pajėgiausioje lygoje "Bolton" 2-1 įveikė Londono "Queens Park Rangers" ir pakilo į 16 vietą turnyrinėje lentelėje.

Šeimininkų pergalę lėmė vėlyvas Ivano Klasničiaus įvartis po Ryo Miyaichi perdavimo, tačiau svečiai bus pasipiktinę teisėjo asistento sprendimu pirmajame kėlinyje. Tuomet po Clinto Hillo smūgio kamuolys akivaizdžiai kirto vartų liniją, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas.

"Bolton" tuo pasinaudojo ir iki pertraukos įsiveržė į priekį, o antrajame kėlinyje tikslaus Djibrilio Cisse išlyginamo įvarčio QPR nepakako.

Londono "Chelsea" 1 - 0 "Stoke"

68' [1 - 0] D.Drogba

25' iš aikštės pašalintas R.Fuller ("Stoke")

"Sunderland" 1 - 0 "Liverpool"

56' [1 - 0] N.Bendtner

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 0 Londono "Fulham"

90' [1 - 0] A.Weimann

"Wolverhampton" 0 - 2 "Blackburn"

43' [0 - 1] D.Hoilett
69' [0 - 2] D.Hoilett

"Bolton" 2 - 1 Londono "Queens Park Rangers"

37' [1 - 0] D.Pratley
48' [1 - 1] D.Cisse
86' [2 - 1] I.Klasnic

Liverpulio "Everton" 1 - 0 Londono "Tottenham"

22' [1 - 0] N.Jelavic