Rungtynės Veronoje prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau po kiek laiko iniciatyvą perėmė „Inter“ futbolininkai, kuriems už varžovų žaidimą ranka savo baudos aikštelėje buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Visgi tuo pasinaudoti Milano miesto komandos puolėjui Diego Milito nepavyko - „Chievo“ ekipos vartų sargas Stefano Sorrentino atlaikė argentiniečio smūgį.

Dar po kiek laiko nuostabiu smūgiu įvartį pelnyti galėjo „Inter“ saugas Wesley Sneijderis, tačiau ir šį kartą sėkmė nuo Claudio Ranieri auklėtinių nusisuko - skersinis.

Šeimininkai taip pat nesnaudė ir rengė pavojingas kontratakas, tačiau jiems nesisekdavo jų užbaigti įvarčiu.

Antrame kėlinyje ir toliau progas švaistė „Inter“ futbolininkai, o „Chievo“ mėgino drausmingai apsiginti. Mačo laikui ėmus tiksėti į pabaigą „Inter“ tiesiog užgulė šeimininkų vartus ir 87-ą minutę po pakelto kampinio sugebėjo pelnyti įvartį - kamuolį galva į vartus pasiuntė patyręs gynėjas Walteris Samuelis (1:0). Perdavimą atliko W. Sneijderis.

Galutinį tašką 90-ą minutę padėjo svečių puolėjas Diego Milito, kuris pasižymėjo galva po Javiero Zanetti perdavimo - 2:0.

Kitame susitikime žaidė „Napoli“ ir „Cagliari“ komandos. Įspūdingą formą paskutiniu metu demonstruojantys „Napoli“ futbolininkai varžovus sutriuškino net 6:3 (3:1). Įdomu, kad nugalėtojų gretose nė vienas žaidėjas nepelnė daugiau nei vieno įvarčio, o „Cagliari“ ekipoje Joaquinas Larrivey'us įmušė net tris.

Beje, Neapolio atstovams tai buvo paskutinė repeticija prieš kitą savaitę, trečiadienį, Londone vyksiančią atsakomąją UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio dvikovą su vietos „Chelsea“ klubu. Primename, kad pirmą akistatą italai savo aikštėje laimėjo rezultatu 3:1.

Veronos „Chievo“ 0 - 2 Milano „Inter“
87' [0 - 1] Walter Samuel
90' [0 - 2] Diego Milito
14' Diego Milito („Inter“) nerealizavo 11 m baudinio

„Napoli“ 6 - 3 „Cagliari“
10' [1 - 0] Marek Hamšik
19' [2 - 0] Paolo Cannavaro
30' [3 - 0] Davide Astori (į savo vartus)
37' [3 - 1] Joaquin Larrivey
56' [4 - 1] Ezequiel Lavezzi (11 m)
70' [5 - 1] Walter Gargan
77' [5 - 2] Joaquin Larrivey
84' [6 - 2] Christian Maggio
90' [6 - 3] Joaquin Larrivey.