A. Palšytė pirmais bandymais įveikė 178 cm, 183 cm ir 188 cm aukščius, antru - 192 cm.

Tačiau vilnietei tris kartus nepavyko peršokti į 195 cm aukštį iškeltos kartelės. Galutinėje įskaitoje ji liko devinta, nes pagrindinės lietuvės konkurentės ispanė Ruth Beittia ir rumunė Esthera Petre 192 cm aukštį įveikė pirmu bandymu.

Kvalifikacinė norma buvo 195 cm. Į finalą pateko aštuonios pajėgiausios šuolininkės. Atrankoje iš viso varžėsi 18 sportininkių.

A.Skujytė penkiakovės varžybose po trijų rungčių liko antra

Moterų penkiakovės varžybose po trijų rungčių Austra Skujytė lieka antroje vietoje. Ji surinko 3054 taškus ir nuo rungties lyderės Jessicos Ennis iš Didžiosios Britanijos atsilieka vos 10 taškų.

Austra Skujytė
Rutulio stūmimo rungtyje A. Skujytė užėmė antrą vietą. Jį įrankį antru bandymu nustūmė 16 metrų ir 26 centimetrus ir surinko 946 įskaitinius taškus. Rungtį laimėjo Natalija Dobrynska iš Ukrainos. Jos rezultatas - 16,51 m (962 tšk.) geriausias sportininkės pasiekimas šį sezoną. Penkiakovės lyderė J. Ennis šioje disciplinoje liko ketvirta (14,79 m, 847 tšk.).

Rutulio stūmimo rungties rezultatai:

1. Natalija Dobrynska (Ukraina) - 16,51 m SB (962)
2. Austra Skujytė (Lietuva) - 16,26 (946)
3. Jana Maksimova (Baltarusija) 14,85 (851)
4. Jessica Ennis (D. Britanija) 14,79 PB (847)
5. Karolina Tyminska (Lenkija) - 14,68 (839)
6. Tatjana Černova (Rusija) - 13,90 SB (787)
7. Hanna Melnyčenko (Ukraina) 13,29 (747)
8. Jekaterina Bolšova (Rusija) - 12,07 (666)

Po dviejų rungčių A. Skujytė pakilo į antrą vietą. A. Skujytė šuolių į aukštį rungtyje pasidalino pirmą-antrą vietas. Ji įveikė 190 cm aukštį ir pasiekė asmeninį rekordą. Mūsiškei tris kartus nepakluso 193 cm aukštis. Tokį pat rezultatą (190 cm) užfiksavo ir baltarusė Jana Maksimova.

Sportininkėms penktadienį po pietų dar teks kovoti šuolio į tolį ir 800 m bėgimo rungtyse.

Šuolio į aukštį rungties rezultatai:

1. Jana Maksimova (Baltarusija) - 1,90 m (1106) PB
2. Austra Skujytė (Lietuva) - 1,90 (1106) PB
3. Jessica Ennis (D. Britanija) - 1,87 (1067)
4. Jekaterina Bolšova (Rusija) - 1,87 (1067)
5. Natalija Dobrynska (Ukraina) - 1,84 (1029)
6. Hanna Melnyčenko (Ukraina) - 1,84 (1029)
7. Tatjana Černova (Rusija) - 1,84 (1029)
8. Karolina Tyminska (Lenkija) - 1,72 (879)

Penkiakovės varžybos prasidėjo 60 metrų bajerinio bėgimo rungtimi. Lietuvos atstovė A. Skujytė finišavo šešta. Mūsiškė nuotolį įveikė per 8,57 sekundės ir pasiekė asmeninį rekordą. A. Skujytė už pirmą rungtį surinko 1002 taškus. Bėgimą laimėjo penkiakovės varžybų viena favoričių britė J. Ennis (7,90 sek., 1150 tšk.).