Nors pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams, trenerio Alexo Fergusono ekipa taip pat sugebėdavo atsakyti pavojingais išpuoliais.

Artėjant pirmos rungtynių dalies pabaigai Wayne‘as Rooney 45-ą minutę išvedė „raudonuosius velnius“ į priekį - 1:0.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai dar kartą siekė perimti iniciatyvą, tačiau 60-ą minutę „United“ komandos turimą pranašumą padvigubino Ashley Youngas.

Po šio praleisto įvarčio „Tottenham“ ekipa dar labiau sutriko, todėl ilgai nereikėjo laukti ir trečiojo įvarčio. Tas pats A. Youngas 69-ą pasiekė trečią įvartį.

87-ą minutę trenerio Harry Redknappo auklėtiniams pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet pasižymėjo puolėjas Jermainas Defoe - 1:3.

„Manchester United“ klubas šventė pergalę ir „Premier“ lygoje sumažino atsilikimą nuo čempionato lyderio „Manchester City“ ekipos iki

„Tottenham“ 1 – 3 „Manchester United“

45‘ [0 – 1] Wayne Rooney
60‘ [0 – 2] Ashley Young
69‘ [0 – 3] Ashley Young
87‘ [1 – 3] Jermain Defoe

„Newcastle“ 1 – 1 „Sunderland“

24‘ [0 – 1] Nicklas Bendtner (iš 11 metrų baudinio)
90‘ [1 – 1] Shola Ameobi