Pirmadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai, kurie išvykose iki šiol buvo laimėję septynerias rungtynes iš eilės, 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti Rytų konferencijoje pirmaujančios Niujorko „Rangers“ (86 tšk.) ekipos, kuriai tai buvo 40-oji pergalė per 61 mačą, pranašumą.

33-ejų metų lietuvis per daugiau nei 18 žaidimo minučių (18:17) kartą metė į nugalėtojų vartus bei antrajame kėlinyje (25:32) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Carlas Hagelinas (16:59) ir Ryanas Callahanas (58:54), o „Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė visus 13 svečių metimų bei aštuntą kartą šiame sezone bei 43-ią per visą karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Kitose pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse arenų šeimininkai bei svečiai pasidalijo po dvi pergales.

Nešvilio „Predators“ - Los Andželo „Kings“ 2:1

Vinipego „Jets“ - Edmontono „Oilers“ 3:5

Kolorado „Avalanche“ - Anahaimo „Ducks“ 4:1

Kalgario „Flames“ - Sent Luiso „Blues“ 1:3.