Nors pirmajame kėlinyje ilgiau kamuolį valdė svečiai, tačiau į vartus kur kas daugiau kartų smūgiavo „Sochaux“ futbolininkai. Visgi įvarčių įmušti nesugebėjo niekas. Tačiau po pertraukos „Lille“ įrodė savo pranašumą: 76-ą minutę pasižymėjo klubo naujokas Nolanas Rouxas - 1:0.

Rezultatyvios rungtynės vyko tarp „Saint-Etienne“ ir „Lorient“ klubų. Pirmame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, tačiau antrasis kėlinys buvo tikras įvarčių uraganas - „Saint-Etienne“ komandos lyderis Pierre‘as Emerickas Aubameyangas sugebėjo įmušti „hat-trick‘ą“ ir padėjo savo klubui švęsti pergalę rezultatu 4:2 (0:0).

Tuo metu kitos rungtynės tarp čempionato autsaiderių „Caen“ ir „Auxerre“ žaidėjų šeimininkų pergale 2:1 (0:0).