Pirmame kėlinyje "Brighton" neleido varžovams dominuoti ir į 5-ą minutę Martino Skrtelio pelnytą įvartį atsakė puikiu Kazengos LuaLua smūgiu iš toli. Tiesa, prieš pat pertrauką L. Bridcuttas leido varžovams įgyti pranašumą.

Antrame kėlinyje šeimininkai smaginosi su varžovais - pasižymėjo A. Carrollas, prie L. Bridcutto prisidėjo į savus vartus įsimušęs Lewisas Dunkas, o triuškinimą užbaigė prieš tai 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjęs Luisas Suarezas.

Pakartotines rungtynes teks sužaisti vienam Anglijos "Premier" lygos lyderių Londono "Tottenham" klubui, kuris išvykoje neįveikė trečio diviziono "Stevenage" ekipos - 0:0 (0:0).

Visas jėgas atidavę šeimininkai neleido svečiams pademonstruoti sau įprasto futbolo, o arčiausiai tikslo antrajame kėlinyje buvo Louisas Saha, tačiau jo tikslus smūgis nebuvo įskaitytas, nes lietė nuošalėje stovėjusį Scottą Parkerį.

"Crawley" 0 - 2 "Stoke"
42' [0 - 1] Jonathan Walters (11 m)
52' [0 - 2] Peter Crouch

17' Rory Delap ("Stoke")

"Stevenage" 0 - 0 Londono "Tottenham"

"Liverpool" 6 - 1 "Brighton & Hove"
5' [1 - 0] Martin Skrtel
17' [1 - 1] Kazenga LuaLua
44' [2 - 1] Liam Bridcutt (į savus vartus)
57' [3 - 1] Andy Carroll
71' [4 - 1] Liam Bridcutt (į savus vartus)
74' [5 - 1] Lewis Dunk (į savus vartus)
85' [6 - 1] Luis Suarez

81' Luis Suarez ("Liverpool") nerealizavo 11 metrų baudinio.