Pirmame kėlinyje progų buvo nedaug - bene arčiausiai tikslo buvo Glenas Johnsonas, bet po „Liverpool“ gynėjo smūgio kaire koja kamuolys praskriejo greta virpsto.

Kitoje aikštės pusėje tikslumo pritrūko kamuolį ilgiau kontroliavusios „Man Utd“ ekipos saugui Paului Scholesui.

Kaip paaiškėjo vėliau, lemtingos buvo pirmosios minutės po pertraukos. Sužaidus vos kiek daugiau nei minutę, po kampinio Jordanas Hendersonas pamušė kamuolį galva, o jį į tinklą iš arti pasiuntė W. Rooney.

Po kelių akimirkų „Liverpool“ klubo saugas Jay'us Spearingas šiurkščiai suklydo ir prarado kamuolį savo baudos aikštelės prieigose, o W. Rooney tuo pasinaudojo bei antrą sykį nuginklavo Reiną.

Įgiję saugų pranašumą, šeimininkai nesistengė pulti ir atlikdavo daug perdavimų savo aikštės pusėje. Tiesa, svečių viltys atgimė 80 minutę, kai po baudos smūgio Rio Ferdinandas nelikvidavo pavojaus vartų prieigose ir leido Luisui Suarezui iš arti sušvelninti skirtumą.

Nepaisant to, „Liverpool“ ekipos pastangos per likusį laiką išplėšti lygiąsias buvo bevaisės: Davidui de Gea teko atremti tik pavojingą tolimą Johnsono smūgį.

Londono „Chelsea“ klubas išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš Liverpulio „Everton“ futbolininkus, kuriems nusileido rezultatu 0:2. Tuo tarpu Londono „Arsenal“ klubas išvykoje tik per pridėtinį laiką sugebėjo išplėšti pergalę 2:1 prieš „Sunderland“ komandą.

„Man Utd“ 2 - 1 „Liverpool“

47' [1 - 0] Wayne Rooney
50' [2 - 0] Wayne Rooney
80' [2 - 1] Luis Suarez

„Everton“ 2 – 0 „Chelsea“

5' [1 - 0] Steven Pienaar
71' [2 - 0] Denis Stracqualursi

„Sunderland“ 1 – 2 „Arsenal“

70' [1 - 0] James McClean
75' [1 - 1] Aaron Ramsey
90' [1 - 2] Thierry Henry

„Blackburn“ 3 – 2 Londono QPR

15' [1 - 0] Aiyegbeni Yakubu
23' [2 - 0] Steven Nzonzi
45' [3 - 0] Nedum Onuoha (į savus vartus)
71' [3 - 1] Jamie Mackie
90' [3 - 2] Jamie Mackie

„Bolton“ 1 – 2 „Wigan“

43' [0 - 1] Gary Caldwell
67' [1 - 1] Mark Davies
76' [1 - 2] James McArthur

Londono „Fulham“ 2 – 1 „Stoke City“

16' [1 - 0] Pavel Pogrebnyak
28' [2 - 0] Thomas Sørensen (į savus vartus)
78' [2 - 1] Ryan Shawcross

„Swansea City“ 2 – 3 „Norwich City“

23' [1 - 0] Daniel Graham
47' [1 - 1] Grant Holt
51' [1 - 2] Anthony Pilkington
63' [1 - 3] Grant Holt
87' [2 - 3] Daniel Graham (iš 11 metrų baudinio)

Londono „Tottenham“ 5 - 0 „Newcastle“

4' [1 - 0] Benoit Assou-Ekotto
6' [2 - 0] Louis Saha
20' [3 - 0] Louis Saha
34' [4 - 0] Niko Kranjčar
65' [5 - 0] Emmanuel Adebayor