Pirmas rungtynių kėlinys baigėsi be įvarčių, nors progų turėjo abu klubai.

Antrame kėlinyje „Lorient“ komanda sugebėjo pirma „pralaužti ledus“, kai 59-ą minutę pasižymėjo Innocentas Emeghara. „Lorient“ ekipa netrukus įmušė ir antrą įvartį, kurio autoriumi tapo Kevinas Monnet-Paquet.

Visgi „Lyon“ futbolininkai, mačo laikui bėgant į pabaigą, ėme spausti savo varžovus ir tai pasiteisino.

80-ą minutę rezultatą sušvelnino Alexandre'as Lacazette'as, o jau per teisėjo pridėtą laiką Jimmy Briand'as išplėšė pratęsimą, kaip po kampinio smūgiu galva išlygino rezultatą 2:2.

Pratęsimas daug geriau susiklostė „Lyon“ klubui, kuris įmušė dar du įvarčius. Tai padarė Bafetimbi Gomisas ir A. Lacazette'as.

„Lyon“ iškovojo sunkią pergalę 4:2 ir lygos taurės turnyro finale susitiks su „Marseille“ arba „Nice“ klubu.