Šeimininkė Pusiaujo Gvinėja, kuri pirmąjį kartą dalyvauja Nacijų taurėje, patyrė pirmąjį pralaimėjimą prieš Zambijos futbolininkus - 0:1 (0:0). Vienintelį įvartį 67-ąją minutę įmušė Chrisas Katongo.

Tiek Pusiaujo Gvinėja, tiek Zambija dar prieš sekmadienio rungtynes jau buvo užsitikrinusios patekimą į kitą etapą, todėl kitose vykusiose rungtynėse tarp Libijos ir Senegalo vyko kova dėl garbės. Ir šią kovą 2:1 (1:1) laimėjo Libijos atstovai.

Libijos rinktinė mačą pradėjo ankstyvu įvarčiu, kai 5 min. pasižymėjo Ihaabas Boussefi, tačiau jau 11 min. rezultatas tapo lygus po Deme N‘Diaye tikslaus smūgio galva. Nepaisant to, mačo pabaigoje, 84 minutę, tas pats I. Boussefi pasižymėjo antrą kartą - 2:1.

Pusiaujo Gvinėja 0 – 1 Zambija
67' [0 - 1] Chris Katongo

Libija 2 – 1 Senegalas
5' [1 - 0] Ihaab Boussefi
11' [1 - 1] Deme N´Diaye
84' [2 - 1] Ihaab Boussefi.