Rungtynės atkakliai vyko tik pirmoje jo dalyje. Po pertraukos "eglutės" greitų kontratakų dėka pabėgo nuo varžovių ir rungtynes laimėjo daugiau nei įtikinamai. Pasak trenerių, šioms komandoms nebūdingas toks didelis rezultato skirtumas, bet kartais pasitaiko, jog komanda patenka į gilią "duobę" ir nepajėgia iš jos išsiropšti visą kėlinį.

Nugalėtojos surinko 14 taškų ir tapo pirmojo rato nugalėtojomis.

Pralaimėjusios ekipos sąskaitoje liko 12 taškų, o trečiąją vietą užima 10 taškų surinkusi Šiaulių "4 vėjų-LANGvirus" ekipa, kuri nugalėjo Panevėžio "Kovą" 33:31 (14:14).

VII turo statistika

"Eastcon AG-Vilniaus kolegija" - "Eglė-Šviesa" 15:26 (10:12). Laura Puodžiūnaitė 5;

Laima Bernatavičiūtė 12, Gabija Bugėnienė 5.

"4 vėjai/LANGvirus" - "Kova" 33:31 (14:14). Aistė Damskytė ir Lina Abramauskaitė - po 11; Rita Oksaitė 10, Monika Skačkauskaitė 7.

"Svalia" - "LKKA-Žalgiris" 24:37 (12:16). Gabija Gadliauskaitė 12, Justina Balzarevičiūtė 8; Monika Dirmeitytė 10; Neringa Palionytė ir Dalė Geležiūnaitė - po 7.