Dviejuose nusileidimuose sugaišęs 1 minutę 52,48 sekundės, R. Zaveckas 12,03 sekundės pralaimėjo auksą iškovojusiam austrui Marco Schwarzui (1:40,45).

Sidabro medaliu džiaugėsi slovėnas Miha Hirobatas (lyderiui pralaimėjo 0,67 sek.), bronzos - šveicaras Sandro Simonetas (-1,00 sek.).

Biatlono varžybose startavę Gaudvilė Nalivaikaitė ir Arnoldas Mikelkevičius sprinto lenktynėse suko po 5 baudos ratus ir užėmė atitinkamai 44-ą bei 46-ą vietas.

Merginų (47 dalyvės) 6 km trasoje G. Nalivaikaitė sugaišo 22 minutes 40,7 sekundės ir 5 minutes 13,0 sekundžių atsiliko nuo auksą iškovojusios vokietės Franziskos Preuss (17:27,7; 1 b.r.).

Antrą vietą užėmė Galina Višnevskaja (atsiliko 27,5 sek.; 2 b.r.) iš Kazachstano, trečia liko rusė Uljana Kajševa (+33,2 sek.; 2 b.r.).

Vaikinų (50 sportininkų) 7,5 km distanciją A. Mikelkevičius įveikė per 24 minutes 2,1 sekundės ir 4 minutes 40,4 sekundės pralaimėjo čempionu tapusiam kinui Fangmingui Chengui (19:21,7; 1 b.r.).

Sidabras atiteko estui rene Zahknai (+21,3 sek.; 1 b.r.), bronza - prancūzui Aristide'ui Begue'ui (+26,8 sek.; 1 baudos ratas).