Kitą pusfinalio pora sudaro „Cardiff“ ir „Crystal Palace“ komandos.

Tuo metu vienintelėse Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Tottenham“ futbolininkai namuose 2:0 (1:0) pranoko ir Liverpulio „Everton“ atstovus.

Mačui įsibėgėjus prasidėjo svečių komandos vartų šturmas. „Tottenham“ futbolininkai kūrė vieną po kitos pavojingas atakas, kol 35-ą minutę krito pirmasis įvartis - šeimininkus į priekį išvedė tikslus Aarono Lennono smūgis.

Antrame kėlinyje į „Everton“ komandos vartus krito antrasis įvartis. Šį kartą šeimininkų gretose pasižymėjo krašto gynėjas Benoitas Assou-Ekotto, kuris įvartį pelnė 63-ią susitikimo minutę.

Po šios pergales „Tottenham“ ekipa taškais susilygino su „Manchester United“ klubu ir atsilikimą nuo čempionato lyderio „Manchester City“ sumažino iki trijų.