Sužaidus tik kiek daugiau nei pusvalandį Roberto Mancini auklėtiniai jau pirmavo 2:0 (10 min. pasižymėjo Sergio Aguero, o 33 min. Yaya Toure). Svečiams nepadėjo ir tai, kad 73 minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Garethas Barry - vos po poros minučių, 75 min., trečią įvartį iš 11 metrų baudinio pelnė Jamesas Milneris.

Svarbius tris taškus namuose iškovojo ir Londono „Tottenham“ komanda, kuri minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) įveikė „West Bromwich“ atstovas. Vienintelį susitikimo įvartį 63 minutę įmušė Jermaine'as Defoe.

Visų antradienio rungtynių rezultatai:

Londono „Tottenham Hotspur“ 1 - 0 „West Bromwich Albion“
63' [1 - 0] Jermaine Defoe

„Wigan“ 1 - 4 „Sunderland“
45' [0 - 1] Craig Gardner
55' [0 - 2] James McClean
62' [1 - 2] Hugo Rodallega
73' [1 - 3] Stephane Sessegnon
80' [1 - 4] David Vaughan

„Manchester City“ 3 - 0 „Liverpool“
10' [1 - 0] Sergio Aguero
33' [2 - 0] Yaya Toure
75' [3 - 0] James Milner

73' Gareth Barry („Manchester City“) parodyta raudona kortelė.