54 min. svečius į priekį išvedė Ramiresas, bet mačo pabaigoje, 84 min., įverčiu atsakė Stephenas Wardas ir rezultatas tapo lygus - 1:1. Visgi „Chelsea“ žaidėjai nesutriko ir per likusį laiką sugebėjo išnešti sveiką kailį - 89 min. pergalę išplėšė Frankas Lampardas.

Tuo metu kita Londono komanda „Arsenal“ išvykoje 1:2 (1:0) nusileido „Fulham“ ekipai. 22 min. Laurentas Koscielny pasižymėjo pirmasis, tačiau „Arsenal“ bėdos prasidėjo likus žaisti 12 min.: 78 min. už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Johanas Djourou, o šeimininkai netrukus tuo pasinaudojo - 85 min. rezultatą išlygino Steve'as Sidwellas, o jau per pridėtą laiką pergalingą įvartį pelnė Bobby Zamora.

Frankas Lampardas

Visi rezultatai:

Londono „Fulham“ 2 - 1 Londono „Arsenal“
21' [0 - 1] Laurent Koscielny
85' [1 - 1] Steve Sidwell
90' [2 - 1] Bobby Zamora

78' Johan Djourou („Arsenal“) parodyta raudona kortelė

„Wolverhampton“ - Londono „Chelsea“
54' [0 - 1] Ramires
84' [1 - 1] Stephen Ward
89' [1 - 2] Frank Lampard

Birmingemo „Aston Villa“ 0 - 2 „Swansea“
5' [0 - 1] Nathan Dyer
47' [0 - 2] Wayne Routledge

„Blackburn“ 1 - 2 „Stoke“
17' [0 - 1] Peter Crouch
45' [0 - 2] Peter Crouch
70' [1 - 2] David Goodwillie

Londono „Queens Park Rangers“ 1 - 2 „Norwich“
11' [1 - 0] Joey Barton
42' [1 - 1] Anthony Pilkington
83' [1 - 2] Steve Morison

36' Joey Barton („Queens Park Rangers“) parodyta raudona kortelė.