Tuo metu Londono „Arsenal“ ekipa tik mačo pabaigoje palaužė Birmingemo „Aston Villa“ komandos pasipriešinimą. Traumų išretinti „kanonieriai“ pirmi išsiveržė į priekį 17-ą minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo kapitonas Robinas van Persie.

Antrame rungtynių kėlinyje nesužaidus nė dešimt minučių rezultatas tapo lygus. Klaidą svečių komandos gynyboje padarę Thomasas Vermaelenas ir Peras Mertesackeris leido jaunajam Marcui Albrightonui išlyginti rezultatą - 1:1.

Į tai sureagavęs „Arsenal“ klubo strategas Arsene‘as Wengeras rungtynių pabaigoje į aikštę išleido Andrejų Aršaviną ir Yossį Benayouną. Būtent žydas ir tapo šių rungtynių herojumi - 87-ą minutę po R. van Persie pakleto kampinio jis galva tiksliai pasiuntė kamuolį į šeimininkų komandos vartų tinklą ir išplėšė pergalę.

Šiame ture netikėtai du taškus prarado FC „Liverpool“ futbolininkai. Trenerio Kenny Dalglisho auklėtiniai išvykoje nesugebėjo pralaužti „Wigan“ klubo gynybos - 0:0 (0:0).

„Newcastle“ 2 – 3 „West Bromwich“
20‘ [0 – 1] Peter Odemwingie
34‘ [1 – 1] Demba Ba
44‘ [1 – 2] Gareth McAuley
81‘ [2 – 2] Demba Ba
85‘ [2 – 3] Paul Sharner

„Manchester City“ 3 – 0 „Stoke City“
29‘ [1 – 0] Sergio Aguero