Trečiadienį Lietuvos ledo ritulininkai 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) nugalėjo antrą nesėkmę iš eilės patyrusius bei autsaiderių pozicijoje esančius Olandijos bendraamžius.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Mauras Baltrukonis (9:58), Aimas Fiščevas (19:48), Aivaras Bendžius (35:36 ir 49:51), Marius Krikštinaitis (52:01) bei Pijus Rulevičius (59:05).

Abiejų įvarčių autorius olandų gretose - Mike'as Verschurenas (11:12 ir 37:44).

Ketvirtadienį lietuvių varžove bus Pietų Korėjos ekipa, trečiadienį žaidžianti su pergalingai čempionatą pradėjusiais Ispanijos ledo ritulininkais.

II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Lietuva210107:44
2.Ispanija110005:03
3.Ukraina101003:22
4.Vengrija101002:12
5.Pietų Korėja100102:31
6.Olandija200022:110

Grupės nugalėtoja iškovos vienintelį kelialapį į I divizioną, o paskutinę vietą užėmusi komanda iškris į III divizioną.