Komandinėje įskaitoje trečiąją vietą užėmė bei taurę iškovojo trenerių Valdo Jasočio ir Alvydo Tilenio auklėtiniai (Kuršėnai, Šiaulių rajonas). Kauniečiai liko ketvirti.

Jaunučių amžiaus grupėje turnyro nugalėtojais tapo keturi Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai - Eivydas Sekus (svorio kategorija iki 35 kg), Audrius Alejūnas (38 kg), Karolis Kygas (42 kg) ir Mantas Grabauskas (53 kg). Jų komandos draugai Tomas Žukauskas (42 kg) bei Paulius Kadauskas (60 kg) ir kaunietis Mantas Sinkevičius (47 kg) užėmė antrąsias vietas. Bronzinius apdovanojimus pelnė Kauno sportininkai Elvinas Jelinčius (35 kg ), Andrius Šiškus (53 kg) ir kuršėniškis Artūras Sekus (38 kg). Kauniečius treniruoja Algimantas Raupelis ir Anatolijus Bulatovas.

Jaunių amžiaus grupėje turnyro nugalėtojais tapo trenerio Vido Paleckio auklėtiniai kauniečiai Tomas Bartkus (58 kg) bei Aldas Lukošaitis (85 kg). Andrius Kernevičius (76 kg; Kaunas) užėmė antrąją vietą, o Gediminas Kielė (69 kg; Kaunas) ir Justas Čielis (85 kg; Anykščiai) liko treti.

Jaunimo amžiaus grupėje čempiono titulą iškovojo trenerio Arvydo Krikščiūno auklėtinis Nikolajus Janovičius (60 kg) iš Anykščių. Kaunietis Ramūnas Aukselis (66 kg) tenkinosi antrąja pozicija.