Prasidėjus antram kėliniui „Granitas-Gaja-Karys“ pradėjo mažinti klaipėdiečių pranašumą. 34-ą min. skirtumas sumažėjo iki 16:19, o 40-ą mačo minutę kauniečiai priartėjo iki minimumo - 20:21.

Tačiau „Dragūnas“ keletą kartų sėkmingai apsigynė bei surengė dvi greitas atakas. „Dragūnas“ įrodė, kad šiais metais lengvai LRT Didžiosios taurės neatiduos ir iškovojo pergalę 30:28.

7 įvarčius nugalėtojams pelnė Karolis Stropus, 6 - Benas Petreikis, 5 - Arūnas Šrederis.

„Granito-Gajos-Kario“ ekipoje nesulaikomas buvo Vaidas Drevinskas, pelnęs net 17 įvarčių, po 4 taiklius metimus atliko Robertas Švedas ir Edvinas Balčiūnas.

Atsakomas pusfinalio rungtynes Kaune komandos žais sekmadienį.

Kitą LRT taurės pusfinalio porą savaitgalį sudarys Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ arba Vilniaus „VHC Šviesos“ ir Kauno „Lūšies“ ekipos. Pirmas alytiškių ir vilniečių susitikimas Dzūkijoje baigėsi sostinės klubo pergale 31:22.