Mačas prasidėjo apylygiu žaidimu, bet į priekį 9-ą minutę išsiveržė šeimininkai - „Basel” futbolininkai, kai po Xherdano Shaqiri perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Marco Strelleris.

84-ą minutę kamuolį į vartų tinklą galva iš arti pasiuntė Alexanderis Frei'us bei padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

„United” iškarto po antro praleisto įvarčio ėmė žaisti rizikingai ir mėgino užgulti „Basel” ekipos vartus. To pasekoje „raudonieji velniai” po Philo Joneso smūgio galva rezultatą sušvelnino 1:2, bet daugiau įvarčių nepelnė ir pralaimėjo rungtynes. Šveicarai pateko į kitą Čempionų lygos etapą.

A grupėje „Manchester City“ komanda, namuose nors ir įveikė antros sudėties grupės lyderį Miuncheno „Bayern“ klubą 2:0, bet traukiasi iš Čempionų lygos.

Pagrindinė anglų konkurentė „Napoli“ ekipa 2:0 laimėjo prieš autsaiderius „Villarreal“ futbolininkus. Įvarčius pelnė Gokhanas Inleras ir Marekas Hamšikas.

Stebuklingai į atkrintamas varžybas prasibrovė ir „Lyon“ klubas, D grupėje Zagrebe net 7:1 sutriuškinęs vietos „Dinamo“ ekipą. Prancūzams buvo būtina pergalė dideliu skirtumu, mat jie surinko tiek pat taškų, kiek ir Amsterdamo „Ajax“ komanda, bei galiausiai pranoko olandus tik dėl geresnio įvarčių santykio.

„Ajax“ futbolininkai namie 0:3 pralaimėjo Madrido „Real“ klubui ir pasitraukė iš tolesnės kovos, mat „Lyon“ ekipos įvarčių skirtumas tapo +2, o „Ajax“ komandos tik 0.

Madridiečiai vieninteliai laimėjo visas grupės rungtynes ir surinko maksimalų taškų skaičių - 18.

B grupėje Maskvos CSKA ekipa svečiuose 2:1 nugalėjo Milano „Inter“ klubą. Deividas Šemberas žaidė iki 77 minutės. Maskviečiai turnyro lentelėje aplenkė „Trabzonspor“ ir „Lille“ ekipas, kurios sužaidė be įvarčių, bei pateko į kitą etapą.

A grupė:

„Manchester City” 2 - 0 Miuncheno „Bayern”

36' [1 - 0] David Silva
52' [2 - 0] Yaya Toure

„Villarreal” 0 - 2 „Napoli”

65' [0 - 1] Gokhan Inler
76' [0 - 2] Marek Hamšik

Milano „Inter” 1 - 2 Maskvos CSKA

50' [0 - 1] Seydou Doumbia
51' [1 - 1] Esteban Cambiasso
87' [1 - 2] Vasili Berezutski

„Basel“ 2 - 1 „Manchester United“

9' [1 - 0] Marco Streller
84' [2 - 0] Alexander Frei
89' [2 - 1] Phil Jones

Lisabonos „Benfica“ 1 - 0 Galačio „Otelul“

7' [1 - 0] Oscar Cardozo

Amsterdamo „Ajax” 0 - 3 Madrido „Real”

14' [0 - 1] Jose Maria Callejon
42' [0 - 2] Gonzalo Higuain
90' [0 - 3] Jose Maria Callejon

Zagrebo „Dinamo” 1 - 7 „Lyon”

40' [1 - 0] Mateo Kovačič
45' [1 - 1] Bafetimbi Gomis
48' [1 - 2] Bafetimbi Gomis
48' [1 - 3] Maxime Gonalons
52' [1 - 4] Bafetimbi Gomis
64' [1 - 5] Lisandro Lopez
70' [1 - 6] Bafetimbi Gomis
76' [1 - 7] Jimmy Briand

28' Jerko Leko („Dinamo”) - raudona kortelė