Pirmas susitikimo įvartis krito jau 3-ą minutę, kai po Juano Matos atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą stipriu smūgiu pasiuntė šeimininkų komandos patyręs puolėjas Didier Drogba.

Londono ekipa pirmo kėlinio viduryje, 22-ą minutę, po Ramireso smūgio nuginklavo Diego Alvesą.

Galutinis taškas šiose rungtynėse buvo padėtas 76-ą susitikimo minutę. Šį kartą antrą savo įvartį po vėlgi J. Matos perdavimo pelnė D. Drogba.

Su Anglijos komanda į kitą etapą pateko ir vokiečių Leverkūzeno „Bayer” klubas išvykoje 1:1 sužaidęs su belgų Genko „Racing“ ekipa. Trečioje vietoje likusi „Valencia“ pateko į Europos lygą

Į kitą etapą po tiesiog fantastiško išsigelbėjimo F grupėje pateko „Marseille” komanda, kuri rungtynių pabaigoje 3:2 nugalėjo Dortmundo „Borussia” ekipą ir užėmė antrą vietą F grupėje. Vokiečiai pirmavo 2:0, bet savo persvaros neišsaugojo.

Prancūzai aštuntfinalyje žais drauge su Londono „Arsenal“ klubu, kuris nors ir pralaimėjo 1:3 Pirėjo „Olympiakos” ekipai, bet grupėje užėmė pirmą vietą. Graikijos futbolininkai liko treti ir pateko į Europos lygą.

G grupėje Sankt Peterburgo „Zenit” svečiuose su „Porto“ sužaidė lygiomis 0:0 ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo kelialapį į UEFA Čempionų lygos aštuntfinalį. Portugalai žais Europos lygoje.

Jau anksčiau kelialapį į kitą užsitikrinęs Nikosijos APOEL klubas savo aikštėje 0:2 pralaimėjo paskutinėje vietoje likusiai Donecko „Šachtar” ekipai.

H grupėje „Barcelona” antra sudėtimi 4:0 sutriuškino Borisovo BATE komandą, o AC „Milan” ekipa svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su čekų Plzeno „Viktoria“ futbolininkais.

Šioje grupėje dvi pirmas vietas jau anksčiau buvo užsitikrinę katalonai ir italai. Į Europos taurės turnyrą iškopė čekų klubas.

E grupė:

Londono „Chelsea” 3 - 0 „Valencia”

3' [1 - 0] Didier Drogba
22' [2 - 0] Ramires
76' [3 - 0] Didier Drogba

Genko „Racing” 1 - 1 Leverkūzeno „Bayer”

30' [1 - 0] Jelle Vossen
79' [1 - 1] Eren Derdiyok

Dortmundo „Borussia” 2 - 3 „Marseille”

23' [1 - 0] Jakub Blaszczykowski
32' [2 - 0] Mats Hummels (iš 11 metrų baudinio)
45+4' [2 - 1] Loic Rems
85' [2 - 2] Andre Ayew
89' [2 - 3] Matthieu Valbuena

Pirėjo „Olympiakos” 3 - 1 Londono „Arsenal”

16' [1 - 0] Rafik Djebbour
36' [2 - 0] David Fuster Torrijos
57' [2 - 1] Yossi Benayou

Nikosijos APOEL 0 - 2 Donecko „Šachtar”

62' [0 - 1] Luiz Adriano
78' [0 - 2] Jevgenij Selezniov

12' Luiz Adriano („Šachtar”) - nerealizavo 11 metrų baudinio

„Barcelona” 4 - 0 Borisovo BATE

35' [1 - 0] Sergi Roberto
60' [2 - 0] Martin Montoya
63' [3 - 0] Pedro Rodriguez
88' [4 - 0] Pedro Rodriguez (iš 11 metrų baudinio)

Plzeno „Viktoria” 2 - 2 AC „Milan”

47' [0 - 1] Alexandre Pato
49' [0 - 2] Robinho
89' [1 - 2] David Bystron
90' [2 - 2] Michal Duris