Pirmasis rungtynių įvartis krito 16-ą minutę, kai po Teemu Pukki peravimo kamuolį į svečių vartų tinklą pasiuntė „Schalke” komandos puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras. Nepaisant to, „Augsburg“ futbolininkai nepalūžo ir antro kėlinio pradžioje, 48-ą minutę, rezultatą išlygino Sascha Moldersas.

Visgi šeimininkai 66-ą minutę vėl išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Christianas Fuchsas, o galutinį tašką padėjo puolėjas iš Ispanijos Raulis, kuris kamuolį į vartininko Mohamedo Amsifo ginamus vartus pasiuntė 84-ą varžybų minutę.

Tuo metu kitose rungtynėse susitiko „Hamburg“ ir „Nurnberg“ komandos. Pergalę rezultatu 2:0 (1:0) pasiekė taip pat namuose žaidusi Hamburgo miesto ekipa, kurios gretose įvarčius pelnė Jose Paolo Guerrero ir Marcellas Jansenas.

„Schalke“ 3 - 1 „Augsburg“
16' [1 - 0] Klaas Jan Huntelaar
48' [1 - 1] Sascha Mölders
66' [2 - 1] Christian Fuchs
84' [3 - 1] Raul

„Hamburg“ 2 - 0 „Nurnberg“
23' [1 - 0] Jose Paolo Guerrero
62' [2 - 0] Marcell Jansen