Svečiai dominavo pirmame kėlinyje ir galėjo į priekį išsiveržti jau 14 minutę, tačiau teisėjo skirto 11 metrų baudinio nerealizavo Frankas Lampardas - jo smūgį atrėmė vartininkas Timas Krulas.

Ledus 38 min. pralaužė Didier Drogba - 1:0.

Arti tikslo ne sykį buvo ir puolėjas Danielis Sturridge'as, tačiau kartą pataikė į virpstą, o kiti smūgiai buvo netikslūs arba atmušti vartininko. Tiesa, puikią galimybę vėjais paleido ir „Newcastle“ žaidėjai, kai į vartų konstrukciją smūgiavo Demba Ba.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė - atakavo jau „Newcastle“ futbolininkai, bet pralaužti „Chelsea“ gynybos šeimininkams taip ir nepavyko. Londono ekipa tuo pasinaudojo ir prieš pat pabaigą įmušė dar du įvarčius - pasižymėjo Salomonas Kalou ir Danielis Sturridge'as.

Salomonas Kalou

Ir toliau varžovus triuškina lyderis „Manchester City“ klubas, kuris šį sykį namie 5:1 (1:0) sudorojo vidutiniokę „Norwich“ ekipą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė po tikslaus Sergio Aguero smūgio, o po pertraukos persvarą įspūdingu baudos smūgiu padvigubino Samiras Nasri. Trečią įvartį įmušė Yaya Toure, o į tikslų Steve'o Morisono smūgį galva, sušvelninusį rezultatą iki 1:3, atsakė Mario Balotelli bei Adamas Johnsonas.

Šeštą kartą iš eilės laimėjo ir Londono „Tottenham“ komanda, 3:0 (1:0) įveikusi vieną autsaiderių „Bolton“ klubą.

Garethas Bale'as įmušė pirmą įvartį, o netrukus „Bolton“ situacija komplikavosi dar labiau, nes raudoną kortelę už šiurkščią pražangą išvydo gynėjas Gary Cahillas.

Aaronas Lennonas ir Jermaine'as Defoe po pertraukos įtvirtino pranašumą.

„Newcastle“ 0 - 3 Londono „Chelsea“
38' [0 - 1] Didier Drogba
89' [0 - 2] Salomon Kalou
90' [0 - 3] Daniel Sturridge

14' F. Lampard („Chelsea“) nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Blackburn“ 4 - 2 „Swansea“
20' [1 - 0] Aiyegbeni Yakubu
35' [1 - 1] Leroy Lita
45' [2 - 1] Aiyegbeni Yakubu
57' [3 - 1] Aiyegbeni Yakubu
66' [3 - 2] Leroy Moore
82' [4 - 2] Aiyegbeni Yakubu (11 m)

81' iš aikštės pašalintas Joe Allen („Swansea“)

„Manchester City“ 5 - 1 „Norwich“
32' [1 - 0] Sergio Aguero
51' [2 - 0] Samir Nasri
68' [3 - 0] Yaya Toure
81' [3 - 1] Steve Morison
88' [4 - 1] Mario Balotelli
90' [5 - 1] Adam Johnson

„Queens Park Rangers“ 1 - 1 „West Bromwich“
20' [1 - 0] Heidar Helguson
81' [1 - 1] Shane Long

Londono „Tottenham“ 3 - 0 „Bolton“
7' [1 - 0] Gareth Bale
50' [2 - 0] Aaron Lennon
61' [3 - 0] Jermain Defoe

18' iš aikštės pašalintas Gary Cahill („Bolton“)

„Wigan“ 0 - 4 Londono „Arsenal“
28' [0 - 1] Mikel Arteta
29' [0 - 2] Thomas Vermaelen
61' [0 - 3] Gervinho
79' [0 - 4] Robin van Persie

Birmingamo „Aston Villa“ 0 - 1 „Manchester United“
20' [0 - 1] Phil Jones.