Vienintelis dvikovos įvartis krito pačioje rungtynių pabaigoje, kai 89 minutę kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė šeimininkų puolėjas Marcas Janko.

Labiausiai lietuvius intrigavusiame D grupės susitikime tarp „Vaslui“ ir Romos „Lazio“ klubų įvarčių pelnyta nebuvo - 0:0 (0:0). Visą dvikovą žaidęs Vytautas Černiauskas išlaikė šeimininkų vartus „sausus“, o Marius Stankevičius („Lazio“) nebuvo registruotas.

Prieš paskutinį turą abi ekipos turi po 6 taškus ir dalinasi antrą vietą grupėje. Pirmą poziciją jau yra užsitikrinę Lisabonos „Sporting“ žaidėjai (12 taškų).

Vokietijoje vykusiose rungtynėse Gelzenkircheno „Schalke“ susigrūmė su Rumunijos čempionų vardą ginančiu Bukarešto „Steaua“ klubu. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1, tačiau antrame pasižymėjo puolėjas Raulis ir „Schalke“ laimėjo 2:1.

Tuo metu Paryžiaus PSG futbolininkai išvykoje 0:2 (0:1) nusileido „Salzburg” ekipai. Įvarčius nugalėtojams pelnė Ricky van Wolfswinkelis ir Valerijus Bojinovas.

D grupė

„Vaslui“ 0 – 0 „Lazio“

„Sporting“ 2 – 0 „Zurich“
15' [1 - 0] Ricky van Wolfswinkel
58' [2 - 0] Valeri Bojinov

1Sporting CP54018:212
2Lazio51315:56
3FC Vaslui51315:66
4FC Zurich50233:82

E grupė

„Maccabi Tel Aviv“ 2 – 3 „Besiktas“
45' [0 - 1] Ricardo Quaresma
47' [0 - 2] Ibrahim Toraman
59' [1 - 2] Shiran Yeini
71' [2 - 2] Moshe Logasi
90' [2 - 3] Ricardo Quaresma

„Stoke City“ 1 – 1 „Dynamo Kiev“
27' [0 - 1] Matthew Upson (į savo vartus)
81' [1 - 1] Kenwyne Jones

1Stoke53209:411
2Besiktas530210:69
3Dynamo Kiev51314:46
4Maccabi Tel Aviv50145:141

F grupė

„Salzburg“ 2 – 0 PSG
20' [1 - 0] Jakob Jantscher
90' [2 - 0] Dusan Svento

„Athletic Bilbao“ 2 – 1 „Slovan Bratislava“
15' [1 - 0] Oscar De Marcos
39' [1 - 1] Filip Sebo
75' [2 - 1] Markel Susaeta Laskurain

1Athletic Bilbao54109:413
2Salzburg52128:67
3PSG52124:57
4Slovan50142:81

J grupė

„AEK Larcana“ 2 – 1 „Maccabi Haifa“
14' [1 - 0] Gonzalo Garcia-Garcia
51' [2 - 0] Gorka Pintado
75' [2 - 1] Jurica Buljat

„Schalke“ 2 – 1 „Steaua Bucuresti“
25' [1 - 0] Kyriakos Papadopoulos
33' [1 - 1] Raul Andrei Rusescu
57' [2 - 1] Raul

1Schalke 04532010:211
2Maccabi Haifa520310:96
3Steaua51226:105
4AEK Larnaca51223:85

K grupė

„Twente“ 1 – 0 „Fulham“
89' [1 - 0] Marc Janko
90' Andre Johnson („Fulham“) parodyta raudona kortelė

„Odense“ 1 – 2 „Wisla Krakow“
20' [0 - 1] Dudu Biton
28' [0 - 2] Patryk Malecki
51' [1 - 2] Rasmus Falk Jensen

1Twente541013:513
2Fulham52127:47
3Wisla52036:126
4OB51047:123

L grupė

„Lokomotiv Moscow“ 3 – 1 „Sturm Graz“
62' [1 - 0] Marques Bitencourt Maicon
64' [1 - 1] Florian Kainz
72' [2 - 1] Dmitri Sychev (11 m)
89' [3 - 1] Denis Glushakov

„AEK Athens“ 1 – 2 „Anderlecht“
4' [0 - 1] Guillaume Gillet
19' [1 - 1] Dimitris Sialmas
36' [1 - 2] Guillaume Gillet