Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo „Napoli“ žaidėjai ir jau 16-tą minutę jie turėjo labai realų šansą išsiveržti į priekį, kai teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, tačiau „Juventus“ sirgalių laimei Marekas Hamšikas baudinio nerealizavo. Visgi po septynių minučių slovakas savo klaidą ištaisė ir iš arti galva pelnė įvartį bei išvedė savo komandą į priekį - 1:0.

Nors „Juventus“ ilgiau valdė kamuolį, tačiau pirmame kėlinyje nieko labai pavojingo nesukūrė, o „Napoli“ kėlinį užbaigė fantastiškai, nes pelnė dar vieną įvartį. 40-tą minutę po sumaišties prie „Juves“ vartų vienas prieš vartininką išbėgo Goranas Pandevas ir jį nesunkiai nuginklavo - 2:0.

Antro kėlinio pradžia buvo visiškai priešinga pirmam ir „Juventus“ 48-ą minutę sušvelnino rezultatą. Įvartį iš arti po puikaus Arturo Vidalio perdavimo pelnė Alessandro Matri - 2:1.

Po įmušto įvarčio „Senoji Senjora“ atsigavo ir puolime atrodė daug pavojingiau nei pirmame kėlinyje, tačiau „Napoli“ atakos taip pat buvo pavojingos. 68-ą minutę „Napoli“ sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį. Goranas Pandevas įspūdingai suvaldė Christiano Maggio perduotą kamuolį ir smūgiu į vartų kampą padidino savo klubo persvarą - 3:1.

Visgi „Juve“ į tai taip pat atsakė įvarčiu. Jau 72-tą minutę jie dar kartą švelnino rezultatą. Šį kartą po Matri perdavimo iš arti įvartį pelnė Marcelo Estigarribia - 2:2.

„Juventus“ pajuto, jog gali dar įmušti bei suaktyvino puolimą, o tai pasiteisino. Jau 79-tą minutę Simone‘as Pepe puikiu bei staigiu reidu įveikė nemažai „Napoli“ gynėjų ir žemu smūgiu iš maždaug 14 metrų išlygino rezultatą - 3:3.

Daugiau įvarčiu šiose varžybose pelnyta nebuvo ir abu klubai po atkaklios kovos iškovojo po tašką.

„Napoli“ 3 – 3 „Juventus“
23‘ [1 – 0] Marek Hamšik
40‘ [2 – 0] Goran Pandev
48‘ [2 – 1] Alessando Matri
68‘ [3 – 1] Goran Pandev
72‘ [3 – 2] Marcelo Estigarribia
79‘ [3 – 3] Simone Pepe
16‘ Marek Hamšik („Napoli“) nerealizavo 11 m baudinio.