Sėkmingai moterų 7,5 km sprinte pasirodė Diana Rasimovičiūtė, kuri kartą suklydo šaudykloje, o distanciją įveikė per 36 minutes 42,0 sekundės ir užėmė keturioliktąją vietą.

Likusios dvi Lietuvos biatlonininkės gerokai atsiliko nuo rungties lyderių. Natalija Kočergina buvo 69-a (30 min. 26,0 sek.; 6 netaiklūs šūviai), o Marija Kaznačenko tarp 100 sportininkių tenkinosi 96-ąja pozicija (32:53,8; 5).

Sprinto nugalėtoja sekmadienį tapo suomė Kaisa Makarainen, aplenkusi rumunę Evą Tofalvi bei šveicarę Seliną Gasparin:

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 25 min. 23,0 sek. (3 netaiklūs šūviai)
2. Eva Tofalvi (Rumunija) atsiliko 29,7 sek. (1)
3. Selina Gasparin (Šveicarija) 45,3 (1)
...
100.Snežana Rorovčanin (Serbija) 18:18,0 (9).

Po dviejų sprinto rungčių D. Rasimovičiūtė turi jau 55 taškus ir bendrojoje IBU taurės varžybų įskaitoje pakilo į septintąją vietą iš tryliktosios:

60.Ingela Andersson (Švedija) 1

Vyrų 10 km sprinto rungtyje sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovų pasirodęs Karol Dombrovski buvo 61-as - 31 min. 13,4 sek. (1 netaiklus šūvis).

91-as finiše buvo Aleksandras Lavrinovičius (32:56,7; 3), 92-as - Karolis Zlatkauskas (33:05,0; 6), o Rokas Suslavičius (33:18,8; 3) tarp 120 dalyvių tenkinosi 97-ąja pozicija.

Nugalėtoju tapo slovėnas Jakovas Fakas, aplenkęs rusą Timofejų Lapšiną bei norvegą Larsą Helgę Birkelandą:

1. Jakov Fak (Slovėnija)  27 min. 40,4 sek. (1 netaiklus šūvis)
2. Timofej Lapšin (Rusija) atsiliko 15,8 sek. (0)
3. Lars Helge Birkeland (Norvegija) 17,8 (0)
...
120.Piitaaraq Skifte (Grenlandija) 12:35,6 (8)

Bendrojoje IBU taurės varžybų įskaitoje Tomas Kaukėnas su 18 įskaitinių taškų užima 35-ąją vietą: