Tiesa, šeimininkai įmušė vieną įvartį - 49 minutę po nesėkmingo Steveno Tayloro bandymo išmušti kamuolį šis atsimušė į Javierą Hernandezą ir atsidūrė vartų tinkle.

Visgi 64 minutę Demba Ba realizavo abejotiną 11 metrų baudinį bei išlygino santykį, o per likusį laiką Niukaslio ekipai ne kartą šypsojosi sėkmė, be kurios lygiųjų išplėšti nebūtų pavykę.

Įspūdingai žaidė svečių vartininkas Timas Krulas, atrėmęs du smūgius, Ashley Youngas pataikė į virpstą, o kartą kamuolį nuo vartų linijos išmušė gynėjas Danny Simpsonas.

Nesunkiai tris taškus iškovojo Londono "Chelsea" ekipa, 3-0 įveikusi vieną autsaiderių "Wolverhampton".

'Mėlynieji' nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją bei šiek tiek sumažino spaudimą daug kritikos pastaruoju metu susilaukiančiam treneriui Andre Villas Boasui.

Sostinės klubo pergalę lėmė puikus Juano Matos žaidimas: ispanas atliko rezultatyvius perdavimus Johnui Terry ir Danieliui Sturridge'ui, o paskutinį įvartį įmušė pats.

Ankstyvajame mače po keturių iš eilės pralaimėjimų atsitiesė "Stoke" klubas, 3-1 įveikęs "Blackburn".

Rory Delapas galva 28 minutę pelnė pirmą įvartį, o Glennas Whelannas po rikošeto antrajame kėlinyje padvigubino pranašumą.

Peteris Crouchas 72 minutę įtvirtino pergalę, tad Rubeno Rochinos tikslus smūgis pabaigoje tebuvo menka paguoda svečiams, kurie turnyrinėje lentelėje lieka priešpaskutinėje vietoje.

Tuo metu "Stoke" bent trumpam pakilo į 12 poziciją.

Rezultatai

"Bolton" 0 - 2 Liverpulio "Everton"

49' [0 - 1] M.Fellaini
78' [0 - 2] A.Vellios

19' iš aikštės pašalintas D.Wheater ("Bolton")

Londono "Chelsea" 3 - 0 "Wolverhampton"

7' [1 - 0] J.Terry
30' [2 - 0] D.Sturridge
45' [3 - 0] J.Mata

"Man Utd" 1 - 1 "Newcastle"

49' [1 - 0] J.Hernandez
64' [1 - 1] D.Ba (iš 11 m. baudinio)

79' iš aikštės pašalintas J.Gutierrez ("Newcastle")

"Norwich" 2 - 1 "Queens Park Rangers"

14' [1 - 0] R.Martin
59' [1 - 1] L.Young
73' [2 - 1] G.Holt

"Sunderland" 1 - 2 "Wigan"

8' [1 - 0] S.Larsson
44' [1 - 1] J.Gomez (iš 11 m. baudinio)
90' [1 - 2] F.Di Santo

"West Bromwich" 1 - 3 Londono "Tottenham"

10' [1 - 0] Y.Mulumbu
26' [1 - 1] E.Adebayor
81' [1 - 2] J.Defoe
90' [1 - 3] E.Adebayor

26' E.Adebayor ("Tottenham") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Stoke" 3 - 1 "Blackburn"

28' [1 - 0] R.Delap
58' [2 - 0] G.Whelan
72' [3 - 0] P.Crouch
86' [3 - 1] R.Rochina

Londono "Arsenal" 1 - 1 Londono "Fulham"

65' [0 - 1] T.Vermaelen (į savus vartus)
82' [1 - 1] T.Vermaelen