Alytaus rankininkai trijų įvarčių persvara (11:14) laimėjo pirmą rungtynių dalį ir bandė sukurti sensaciją antroje dvikovos pusėje. Vis tik reikia pripažinti, kad „Almeidos-Stronglaso“ rankininkams pritrūko jėgų tai padaryti. Jau antro kėlinio pradžioje(36 min.) rezultatas tapo lygus - 16:16.

Bet uostamiesčio komanda norimo persilaužimo nepasiekė. Vyko ir toliau atkakli bei nuožmi kova (53 min. - 22:22). Tik paskutinėse susitikimo minutėse šeimininkų ekipai pasisekė pora tikslių atakų ir jai pavyko laimėti aštuntą susitikimą iš eilės - 27:24.

Rezultatas:

„Dragūnas“ - „Almeida-Stronglasas“ - 27:24 (11:14).

„Dragūnas“: Arūnas Šrederis 7, Benas Petreikis 5, Tadas Stankevičius 4, Jonas Truchanovičius 3, Darius Jasinskas 3, Karolis Stropus 3 (2 iš 7 metrų baudinių), Gražvydas Juška 2 įvarčiai;

„Almeida-Stronglasas“: Gintautas Adamkevičius 10 (2), Ramūnas Kalendauskas 6, Remigijus Vaičikauskas 4, Rokas Lastauskas 2, Žygimantas Micevičius ir Linas Paliušis po 1 įvartį.