Svečiai dominavo pirmajame kėlinyje ir pelnytai išsiveržė į priekį 33 minutę, kai kamuolį lygioje vietoje prarado „Chelsea“ saugas Johnas Obi Mikelis. Craigas Bellamy vienu lietimu sužaidė sienele su Luisu Suarezu ir atmetė kamuolį Maxi Rodriguezui, kuriam teliko iš arti nuginkluoti Petrą Cechą.

Po pertraukos Londono komandos strategas Andre Villas Boasas pakeitė J. O. Mikelį ir vietoje jo išleido Danielį Sturridge'ą. Šis taktinis manevras jau netrukus davė vaisių: 55 minutę po Florento Malouda reido būtent D. Sturridge'as pasiuntė kamuolį į tinklą ir atstatė pusiausvyrą - 1:1.

Netrukus po to FC „Liverpool“ vartininkas Pepe Reina fantastiškai atmušė Branislavo Ivanovičiaus galva smūgiuotą kamuolį, o 87 minutę sėkmė dar kartą nusišypsojo svečiams. Charlie Adamas greitos atakos metu atliko tolimą perdavimą G. Johnsonui, kuris techniškai susistabdė kamuolį, įsiveržė į baudos aikštelę bei įmušė įvartį į savo buvusios komandos vartus - 2:1.

Šiek tiek anksčiau aikštėje vilkėdami šeimininkų marškinėlius pasirodė du buvę FC „Liverpool“ futbolininkai - saugas Raulis Meirelesas ir puolėjas Fernando Torresas, bet nė vienam iš jų išgelbėti „mėlynųjų“ nepavyko - pergalė iškeliavo į Liverpulį.

Primename, kad prieš porą savaičių „Chelsea“ taip pat savo aikštėje 3:5 pralaimėjo ir Londono „Arsenal“ futbolininkams.

Rungtynės:

Londono „Chelsea“ 1 - 2 „Liverpool“
34' [0 - 1] M.axi Rodriguez
55' [1 - 1] Daniel Sturridge
87' [1 - 2] Glen Johnson