Kitose rungtynėse Madrido „Real“ klubas Valensijoje išsaugojo pergalę prieš vietos „Valencia“ ekipą trapiu skirtumu 3:2 (1:0). Madridiečiai pirmavo 2:0 po Karimo Benzema ir Sergio Ramoso įvarčių, bet Roberto Soldado santykį sušvelnino 1:2. Kai Cristiano Ronaldo vėl padidino skirtumą iki dviejų įvarčių 3:1, rodėsi, kad mačo baigtis jau aiški. Bet R. Soldado vėl sušvelnino rezultatą 2:3.

Lionelis Messi

„Valencia“ futbolininkai per teisėjo pridėtą laiką surengė tikrą varžovų vartų šturmą. Paskutinėje atakoje „Real“ klubo gynėjas gulėdamas išmušė į vartus skriejusį kamuolį ir galbūt lietė jį ranka, bet teisėjas skirti 11 metrų baudinio 94-ą minutę nesiryžo.

„Villarreal“ 1 - 0 Sevilijos „Real Betis“

21' [1 - 0] Borja Valero

„Barcelona“ 4 - 0 „Zaragoza“

19' [1 - 0] Gerard Pique
43' [2 - 0] Lionel Messi
54' [3 - 0] Carles Puyol
75' [4 - 0] David Villa

„Valencia“ 2 - 3 Madrido „Real“

20' [0 - 1] Karim Benzema
72' [0 - 2] Sergio Ramos
75' [1 - 2] Roberto Soldado
79' [1 - 3] Cristiano Ronaldo
83' [2 - 3] Roberto Soldado