Dvikova tarp praėjusio sezono sidabro ir bronzos medalininkių Garliavos bei Vilniaus komandų prasidėjo apylygiai.

Vos tik įvartį įmetus rungtynių šeimininkėms, tuo pačiu atsakydavo sostinės atstovės. Garliavos atstovės turėdamos ir šiokią tokią žaidybinę persvarą niekaip negalėdavo atitrūkti nuo jas persekiojančių varžovių.

Baigiantis susitikimui vilniečių atakų lyderė Daiva Aleksandravičiūtė pavargo ir jos metimai nebuvo tokie taiklūs kaip anksčiau. To pavyzdys 50-a dvikovos minutė, kuomet vilnietėms galiausiai po ilgalaikių grumtynių pavyko rezultatą išlyginti - 22:22. Tačiau tuo jų parakas šaudyklėse baigėsi - per dešimt minučių nė vieno taiklaus metimo.

O per likusią rungtynių atkarpą sėkmingiau sužaidė Garliavos rankininkės bei iškovojo sunkią pergalę dviejų įvarčių persvara 24:22.

Tokiu būdu, jos po daugiau kaip savaitės pertraukos garliaviškės vėl susigrąžino čempionato lyderių pozicijas, vienu tašku aplenkdamos laikinai pirmavusią Kauno „ACME-Žalgiris“ ekipą.

Rezultatas:

HC „Garliava-SM“ - „Šviesa-Eglė“ - 24:22 (14:13).

HC „Garliava-SM“: Diana Šatkauskaitė 8 (2 iš 7 metrų baudinių), Indrė Mockevičiūtė 7 (3), Gintarė Onusaitytė 5, Reda Rokutė 3, Monika Kairytė 1 įvartis;

„Šviesa-Eglė“: Daiva Aleksandravičiūtė 11 (1), Ernesta Burinskytė 4, Rita Repečkaitė 3, Aušrinė Muižytė ir Indrė Norvilytė po 2 įvarčius.

2 minučių pašalinimai: