Per pagrindinį rungtynių laiką „Energijos“ gretose pasižymėjo Aivaras Bendžius, pelnęs du įvarčius (02:40 ir 26:39). Dar po vieną įvartį lietuviams pridėjo Šarūnas Kuliešius (17:54) ir Dovydas Kulevičius (25:07).

Rygos ekipai po įvartį įmušė Ģirtas Zemitis (08:13), Ruslanass Ignatovičius (38:11), Robertass Enerstass Goldmanis (41:36) ir Oskarass Batņa (47:46).

Elektrėniškiams pagrindinį rungtynių laiką sužaidus lygiosiomis (4:4) pergalę iškovoti pavyko tik po baudinių serijos. Lemiamu tapo Dovydo Kulevičiaus smūgis. „Energijos“ vartus sėkmingai gynė Arūnas Aleinikovas.

„Rungtynės buvo intensyvios. Nors dominavome ir antrajame kėlinyje net buvome pasiekę užtikrintą persvarą, šiek tiek per anksti atsipalaidavome. Neišnaudojome pasitaikiusių galimybių, rungtynėms einant į pabaigą. Paskutinėmis minutėmis pasižymėti progų turėjo Romanas Aliapkinas, taip pat – Šarūnas Kuliešius, atsidūręs vienas prieš vartininką, likus vos trims sekundėms iki finalinės sirenos“, - kalbėjo klubo vadovas Petras Nausėda.

Šią savaitę „Energija“ dar susitiks su čempionato lyderiais „Ozolnieki-MONARCH“ (lapkričio 19 d.) ir su „SMScredit.lv“ ekipa (lapkričio 20 d.).

Po trylikos sužaistų rungtynių Elektrėnų „Energija“ turi surinkusi 14 taškų (8 vieta).