Šias dvejas rungtynes galima būtų įvardinti kaip lyderių dvikovas su komandomis iš vidutiniokų sluoksnio. Pirmus kėlinius laimėjo vidutiniokai ir tai buvo graži intriga. Tik antrame kėlinyje varžovams įjungus „antrą pavarą“, lyderiai įveikė „įsišokėlius“.

Ypač nelengvai klojosi šalies čempionams uostamiesčio rankininkams rungtynėse su HC „Vilnius“ ekipa, kurie tik 52-ą susitikimo minutę pasivijo sostinės atstovus 22:22, o po to juos nugalėjo penkių įvarčių persvara 28:23.

Šiek tiek lengviau savo priešininkus nugalėjo VHC „Šviesa“, bet tai jiems pavyko tik antroje rungtynių dalyje. Dvikovą vilniečiai baigė devynių įvarčių pranašumu 36:27.

Abu dvikovų favoritai į turnyro lentelę įsirašė svarbius taškus ir likto lyderių pozicijose - atitinkamai pirmoje ir trečioje vietose.

Rungtynių statistika:

„HC Vilnius“ - Klaipėdos „Žemaitijos Dragūnas“ - 23:28 (13:12).

Įvarčiai: Evaldas Veida 12, Laurynas Palevičius, Marius Panavas ir Benas Paulius Linkevičius po 3 („HC Vilnius“);

Karolis Stropus ir Gražvydas Juška po 7, Benas Petreikis ir Darius Jasinskas po 5, Jonas Truchanovičius 3 („Žemaitijos Dragūnas“).

Vilniaus „VHC Šviesa“ - HC „Utena“ 36:27 (14:17).

Įvarčiai: Vaidas Trainavičius 7, Martynas Žala ir Skirmantas Plėta po 5, Tomas Bernatavičius 5.

Arūnas Urbonas 7, Šarūnas Ugianskis ir Martynas Paukštė po 6, Karolis Vilutis 5 („HC Utena“).