Nors rungtynės lietuviams prasidėjo sunkiai ir pirmame kėlinyje teko pripažinti latvių pranašumą (1:2).

Antras kėlinys baigėsi lygiosiomis (3:3), o trečiame buvo įtvirtina neginčijama „Energijos“ pergalė (4:1).

„Energijai“ įvarčius pelnė Vytautas Jagelavičius (16:10), Justinas Vėželis (26:06), Šarūnas Kuliešius (26:54, 50:38), Aivaras Bendžius (45:52, 48:00) ir Laisvydas Rimkus (57:02).

Rygos ekipoje pasižymėjo Gustas Pavlovskis (02:54), Ivanas Dmitrijevas (04:15), Vladislavas Koniševas (22:56) ir Erikas Alaškevičas (43:30).

„Pripažįstu – pirmame kėlinyje mums trūko ugnies ir susikaupimo, tačiau po pertraukos sugebėjome atsitiesti, išlyginti rezultatą. Paskutiniame kėlinyje „pralaužėme“ ledus, komanda demonstravo puikų žaidimą ir drąsiai sakau – iškovojome pelnytą pergalę“, - iškart po rungtynių sakė du įvarčius pelnęs Š. Kuliešius.

Nepaisant neseniai patirtų traumų ir ligų, po įvartį įmušė V. Jagelavičius ir L. Rimkus. Įsimintinai žaidė ir du įvarčius pasiekęs jaunasis „Energijos“ žaidėjas A. Bendžius bei komandos kapitonas Justinas Vėželis. Tik praėjusią savaitę į komandą sugrįžęs Dovydas Kulevičius pasižymėjo tiksliais ir rezultatyviais perdavimais.

Po dešimties sužaistų rungtynių „Energija“ Latvijos atviro ledo ritulio čempionato turnyro lentelėje užima devintą vietą (9 taškai).

„Energija“ sekmadienį (lapkričio 6 d.) Rygoje stos į dar vieną kovą su kartą jau įveiktu Rygos klubu.

Latvijos atviro ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, įvarčiai, taškai):