Pirmąsias 20 minučių abiejų klubų žaidimas buvo gan nuobodus ir pavojingų progų sukurta nebuvo, tačiau vėliau „Rubin“ komandos žaidėjas Alanas Kasajevas pavojingai smūgiavo virš vartų.

Po šio epizodo „Rubin“ komanda atsigavo ir ėmė daug pavojingiau atakuoti. „Tottenham“ vartus šiame mače saugojęs Carlo Cudicini atlaikė Christiano Noboa ir Biberso Natcho pavojingus tolimus smūgius.

Iki kėlinio pabaigos ir toliau žaidimo braižas nesikeitė, „Tottenham“ nieko pavojingo nesukurdavo, o „Rubin“ ir toliau bandė pelnyti įvartį, tačiau jiems arba pritrūkdavo tikslumo, arba puikiai vartus saugojo C. Cudicini, taigi pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrame kėlinyje „Rubin“ pasiekė savo ilgai lauktą įvartį. 56-ą minutę Bibersas Natcho puikiu baudos smūgiu nuginklavo C. Cudicini. Daugiau įvarčiu šiame mače niekas neįmušė ir vienintelio įvarčio „Rubin“ klubui pakako, kad galėtų švęsti pergalę prieš „Tottenham“.

Pergalę minimaliu rezultatu pasiekė ir „Lazio“ komanda, kuri 1:0 (0:0) įveikė „Zurich“ žaidėjus. Tiesa, Marius Stankevičius dvikovai nebuvo registruotas.

Tuo metu kitas Lietuvos atstovas vartininkas Vytautas Černiauskas svariai prisidėjo prie to, kad „Vaslui“ klubas iškovotų tris taškus namuose per akistatą su Lisabonos „Sportingu“ - mūsiškis visas 90 min. išsaugojo savo vartus sausus, o rumunai laimėjo 1:0 (1:0)

Visi rezultatai:

A grupė

„Rubin“ 1 – 0 „Tottenham“
56‘ [1 – 0] Bibers Natcho

„Shamrock Rovers” 1 - 3 PAOK
8' [0 - 1] Dimitrios Salpingidis
36' [0 - 2] Georgios Fotakis
38' [0 - 3] Dimitrios Salpingidis
51' [1 - 3] Billy Dennehy

B grupė

„Kobenhavn” 1 - 2 „Hannover”
67' [1 - 0] Dame N´Doye
71' [1 - 1] Jan Schlaudraff
74' [1 - 2] Lars Stindl

„Vorskla Poltava” 1 - 3 „Standard Liege”
5' [1 - 0] Oleksiy Kurylov
17' [1 - 1] Luis Manuel Seijas
45' [1 - 2] Kanu
74' [1 - 3] Mohammed Tchite

C grupė

„Legia Warsaw” 3 - 1 „Rapid Bucuresti”
51' [1 - 0] Miroslav Radovic
65' [1 - 1] Felipe Teixeira
69' [2 - 1] Miroslav Radovic
90' [3 - 1] Michal Kucharczyk
26' Dan Alexa („Rapid Bucuresti”) parodyta raudona kortelė
80' Janusz Gol („Legia Warsaw”) parodyta raudona kortelė

„PSV Eindhoven” 3 - 3 „Hapoel Tel Aviv”
10' [0 - 1] Omer Damari
12' [1 - 1] Georginio Wijnaldum
33' [1 - 2] Toto Tamuz Temile
47' [1 - 3] Toto Tamuz Temile
59' [2 - 3] Ola Toivonen
87' [3 - 3] Kevin Strootman
72' Roei Gordana („Hapoel Tel Aviv”) parodyta raudona kortelė

D grupė

„Vaslui” 1 - 0 „Sporting Lisbon”
30' [1 - 0] Denis Zmeu

„Lazio” 1 - 0 „Zurich”
62' [1 - 0] Christian Brocchi

E grupė

„Besiktas” 1 - 0 „Dynamo Kyiv”
68' [1 - 0] Egemen Korkmaz

„Maccabi Tel Aviv” 1 - 2 „Stoke City”
51' [0 - 1] Dean Whitehead
64' [0 - 2] Peter Crouch
90' [1 - 2] Roberto Damian Colautti

F grupė

PSG 1 - 0 „Slovan Bratislava”
63' [1 - 0] Javier Pastore

„Red Bull Salzburg” 0 - 1 „Athletic Bilbao”
37' [0 - 1] Ander Herrera

G grupė

Vienos „Austria“ 2 - 2 Alkmaro AZ
19' [0 - 1] Rasmus Elm
45' [0 - 2] Pontus Wernbloom
58' [1 - 2] Manuel Ortlechner
61' [2 - 2] Nacer Barazite

Charkovo „Metalist“ 3 - 1 „Malmo“
46' [1 - 0] Barcellos Freda Taison
56' [2 - 0] Barcellos Freda Taison
66' [2 - 1] Mathias Ranegie
90' [3 - 1] Fininho

H grupė

„Birmingham City“ 2 - 2 „Brugge Club“
39' [0 - 1] Thomas Meunier
44' [0 - 2] Joseph Akpala
55' [1 - 2] Jean Beausejour
74' [2 - 2] Marion King (iš 11 m baudinio)

„Braga“ 5 - 1 „Maribor“
4' [1 - 0] Lima
7' [2 - 0] Alan
38' [3 - 0] Elderson
62' [3 - 1] Dalibor Volas
85' [4 - 1] Paulo Vinicius
90' [5 - 1] Fran Merida

I grupė

Madrido „Atletico“ 4 - 0 „Udinese“
6' [1 - 0] Adrian
12' [2 - 0] Adrian
36' [3 - 0] Diego
67' [4 - 0] Radamel Falcao

Glazgo „Celtic“ 3 - 1 „Rennes“
2' [0 - 1] Kader Mangane
30' [1 - 1] Anthony Stokes
43' [2 - 1] Anthony Stokes
82' [3 - 1] Gary Hooper
86' Yann M'Vila („Rennes“) parodyta raudona kortelė

J grupė

Gelzenkircheno „Schalke“ 0 - 0 Larnakos AEK

Bukarešto „Steaua“ 4 - 2 Haifos „Maccabi“
13' [1 - 0] Leandro Angelo Tatu
28' [2 - 0] Florin Constantin Costea
36' [2 - 1] Eyal Meshumar
40' [2 - 2] Yaniv Katan
64' [3 - 2] Cristian Tanase
84' [4 - 2] Cristian Tanase
61' Mihai Costea („Steaua“) parodyta raudona kortelė

K grupė

Enschedės „Twente“ 3 - 2 „Odense“
11' [0 - 1] Djiby Fall
35' [1 - 1] Daniel Hoegh (į savo vartus)
37' [2 - 1] Denny Landzaat
62' [2 - 2] Djiby Fall
82' [3 - 2] Leroy Fer

Londono „Fulham“ 4 - 1 Krokuvos „Wisla“
5' [1 - 0] Damien Duff
9' [1 - 1] Andraz Kirm
30' [2 - 1] Andrew Johnson
57' [3 - 1] Andrew Johnson
79' [4 - 1] Steve Sidwell

L grupė

Atėnų AEK 1 - 3 Maskvos „Lokomotiv“
50' [0 - 1] Denis Glušakov
60' [1 - 1] Leonardo (iš 11 m baudinio)
72' [1 - 2] Marques Bitencourt Maicon
80' [1 - 3] Vladislav Ignatjev

Briuselio „Anderlecht“ 3 - 0 Graco „Sturm“
23' [1 - 0] Guillaume Gillet
73' [2 - 0] Matias Suarez
81' [3 - 0] Tom De Sutter
59' iš aikštės pašalintas Ferdinand Feldhofer („Sturm“)