Šeimininkų gretose Igoris Stukalinas žaidė visą susitikimą, Deimantas Bička rungtyniavo iki 86 minutės, o nuo 69 minutės žaidęs Gražvydas Mikulėnas 90 min. buvo įspėtas.

Triuškinantį pralaimėjimą UEFA taurės futbolo turnyro pirmosiose pirmojo etapo rungtynėse patyrė Benjamino Zelkevičiaus treniruojamas Liepojos "Metalurgs" (Latvija) klubas.

"Metalurgs" futbolininkai ketvirtadienį svečiuose 1:5 (1:1) pralaimėjo "Schalke 04" (Vokietija) komandai.

Svečių ekipoje Edvinas Lukoševičius bei Darius Gvildys žaidė visas rungtynes, o Marius Skinderis po pirmojo kėlinio buvo pakeistas.

Ketvirtadienio susitikimų statistika:

"Ventspils" (Latvija) - Vronkų "Amica" (Lenkija) 1:1 (0:1), 800 žiūrovų.

"Ventspils" - Vits Rimkus (72 min.);

"Amica" - Karo Gregorek (26 min.)

Grozno "Terek" (Rusija) - "Basel" (Šveicarija) 1:1 (1:0), 3 500.

"Terek" - Andrei Fedkov (38 min.);

"Basel" - Christian Gimenez (57 min.)

Haifos "Maccabi" (Izraelis) - Dnepropetrovsko "Dnipro" (Ukraina) 1:0 (1:0), 4 500.

Įvartis: Roberto Colautti (32 min.)

Krokuvos "Wisla" (Lenkija) - Tbilisio "Dinamo" (Gruzija) 4:3 (0:2), 6 000.

"Wisla" - Damian Gorawski (60 min.), Maciej Zurawski (62 min.), Tomasz Frankowski (64 ir 76 min.);

"Dinamo" - Jaba Kankawa (18 min.), Kachaber Aladashwili (26 min.), Tomasz Klos (83 min. į savo vartus)

"Schalke 04" (Vokietija) - Liepojos "Metalurgs" (Latvija) 5:1 (1:1), 50 304 žiūrovai.

"Schalke 04" - Ebbe Sand (20, 52 ir 60 min.), Levan Kobiashvili (67 min.), Gerald Asamoah (89 min.);

"Metalurgs" - Alexander Katasonov (34 min.)

Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija) - Belgrado "Crvena zvezda" (Serbija ir Juodkalnija) 4:0 (3:0), 22 000.

Įvarčiai: Andrei Arshavin (26 ir 45 min.), Olexander Gorshkov (32 min.), Alexander Kerzhakov (53 min.)

Sofijos "Levski" (Bulgarija) - "Beveren" (Belgija) 1:1 (0:0).

"Levski" - Dmitar Telkiyski (62 min.);

"Beveren" - Moussa Sanogo (64 min.)

Nova Goricos "HIT Gorica" (Slovėnija) - Atėnų AEK (Graikija) 1:1 (1:1).

"HIT Gorica" - Aleksandar Rodic (1 min.);

AEK - Kostas Katsouranis (40 min. 11 m.b.)

"AaB Aalborg" (Danija) - "AJ Auxerre" (Prancūzija) 1:1 (1:1), 6 084.

"Aalborg" - Bard Borgensen (44 min.);

"Auxerre" - Benjamin Mwaruwari (38 min.)

"Trabzonspor" (Turkija) - Bilbao "Athletic" (Ispanija) 3:2 (2:0), 20 000.

"Trabzonspor" - Javi Gonzales (26 min. į savo vartus), Yavuz Yilmaz (28 min.), Gokdeniz Karadeniz (69 min.);

"Athletic" - Carlos Gurpegui (73 ir 80 min.)

Donecko "Metalurg" (Ukraina) - Romos "Lazio" (Italija) 0:3 (0:0), 20 000.

Įv.: Tommaso Rocchi (73 min.), Cesar (75 min.), Goran Pandev (85 min.)

Bukarešto "Steaua" (Rumunija) - Sofijos CSKA (Bulgarija) 2:1 (1:1), 20 000.

"Steaua" - Adrian Neaga (9 min.), Nicolae Dica (79 min.);

CSKA - Hristo Yanev (29 min.)

"Odd Grenland" (Norvegija) - Roterdamo "Feyenoord" (Olandija) 0:1 (0:0), 4 125.

Įv.: Shinji Ono (74 min.)

"Graz AK" (Austrija) - Lovečo "Litex" (Bulgarija) 5:0 (3:0), 7 000.

Įv.: Mario Bazina (13 ir 51 min.), Roland Kollmann (39 ir 44 min.), Emanuel Pogatetz (85 min.)

"FC Utrecht" (Olandija) - "Djurgarden" (Švedija) 4:0 (2:0), 18 000.

Įv.: Hans Van der Haar (2 min.), Stefaan Tanghe (27 ir 87 min.), Dave Van den Bergh (75 min.)

"Egaleo" (Graikija) - "Genclirbirligi" (Turkija) 1:0 (1:0), 4 500.

Įv.: Giorgo Barkoglou (13 min. 11 m.b.)

"Shelbourne" (Airija) - "Lille" (Prancūzija) 2:2 (0:2), 7 463.

"Shelbourne" - Glen Fitzpatrick (80 ir 83 min.);

"Lille" - Mathieu Bodmer (20 min.), Christophe Landrin (45 min.)

"Panionios" (Graikija) - "Udinese" (Italija) 3:1 (2:1), 7 500.

"Panionios" - Travis Dodd (27 min.), Panagiotis Giannopoulos (45 ir 59 min.);

"Udinese" - Giampiero Pinzi (28 min.)

"Austria" (Austrija) - "Legia" (Lenkija) 1:0 (0:0)

Įvartis - Markus Kiesenebner (83 min.).

"Banska Bystrica" (Slovakija) - "Benfica" (Portugalija) 0:3 (0:1)

Įvarčiai - Simao Sambrosa (37 ir 65 min.), Joao Pereira (72 min.).

"Glimt" (Norvegija) - "Besiktas" (Turkija) 1:1 (1:0)

"Glimt" - Runar Berg (19 min.);

"Besiktas" - Ahmed Hassan (86 min.).

"Club Bruges" (Belgija) - "Chateauroux" (Prancūzija) 4:0 (2:0)

Įvarčiai - Philippe Clement (18 min.), Timmy Simons (43 min. iš 11 m baudinio), Gert Verheyen (80 min.), Alin Stoica (88 min.). "Dinamo" (Kroatija) - "Elfsborg" (Švedija) 2:0 (1:0)

Įvarčiai - Veldin Karič (6 min.), Ivan Bosnjak (78 min.).

"Hafnarfjordur" (Islandija) - "Alemania" (Vokietija) 1:5 (0:3)

"Hafnarfjordur" - Atli Bjornsson (87 min.);

"Alemania" - Kai Michalke (12 ir 14 min.), Erik Meijer (44 min.), Alexander Klitzpera (89 min.), Reiner Plasshenrich (90 min.).

Stokholmo "Hammarby" (Švedija) - "Villarreal" (Ispanija) 1:2 (1:2) "Hammarby" - Bjorn Runstrom (24 min.); "Villarreal" - Antonio Guayre (12 min.), Gonzalo Javier Rodriquez (23 min.).

"Hearts" (Škotija) - "Braga" (Portugalija) 3:1 (0:0) "Hearts" - Andy Webster (51 min.), Paul Hartley (62 min.), Patrick Kisnorbo (90 min.);

"Braga" - Paulo Sergio (63 min.).

"Maritimo" (Portugalija) - "Rangers" (Škotija) 1:0 (1:0)

Įvartis - Gustavo Manduca (26 min.).

"Middlesbrough" (Anglija) - "Banik" (Čekija) 3:0 (0:0)

Įvarčiai - Jimmy Floyd Hasselbaink (57 min.), Mark Viduka (63 ir 80 min.). "Millwall" (Anglija) - "Ferencvaros" (Vengrija) 1:1 (0:0)

"Millwall" - Dennis Wise (66 min.);

"Ferencvaros" - Peter Lipcesi (79 min.).

"Newcastle United" (Anglija) - "Maccabi" (Izraelis) 2:0 (2:0)

Įvarčiai - Patrick Kluivert (3 ir 42 min.).

PAOK (Graikija) - "AZ Alkmaar" (Olandija) 2:3 (2:2)

PAOK - Dimitrios Salpingidis (25 min.), Leonidas Vokolos (32 min.);

"AZ Alkmaar" - Barry van Galen (19 min.), Danny Landzaat (35 min.), Martijn Meerdink (49 min.).

"Parma" (Italija) - "Maribor" (Slovėnija) 3:2 (2:1)

"Parma" - Massimo Maccarone (6 ir 24 min.), Marco Marchionni (67 min.);

"Maribor" - Andrej Kvas (14 min.), Miha Golob (90+1 min.).

"Partizan" (Serbija ir Juodkalnija) - "Dinamo" (Rumunija) 3:1 (0:1)

"Partizan" - Ivan Tomič (53 min.), Pierre Boya (54 min.), Nenad Brnovič (85 min.);

"Dinamo" - Ionel Danciulescu (24 min.).

"Real" (Ispanija) - "Sigma" (Čekija) 1:0 (0:0)

Įvartis - David Generelo (84 min.).

"Sevilla" (Ispanija) - "Nacional Madeira" (Portugalija) 2:0 (1:0)

Įvarčiai - Julio Baptista (32 min.), Sergio Ramos (80 min.).

"Sochaux" (Prancūzija) - "Stabaek" (Norvegija) 4:0 (1:0)

Įvarčiai - Wilson Oruma (25 min.), Rafik Zairi (60 min.), Ilan (69 min.), Michael Isabey (84 min.).

"Sporting" (Portugalija) - "Rapid" (Austrija) 2:0 (0:0)

Įvarčiai - Tinga (61 min.), Liedson (85 min.).

"Standard" (Begija) - "VfL Bochum" (Vokietija) 0:0

"Ujpest" (Vengrija) - "VfB Stuttgart" (Vokietija) 1:3 (0:2)

"Ujpest" - Gabor Nagy (64 min.);

"VfB Stuttgart" - Cacau (25 ir 90 min.), Kevin Kuranyi (30 min.).

Atsakomąsias pirmojo UEFA taurės etapo rungtynes komandos žais rugsėjo 30 dieną.