„Devils“ ledo ritulininkai svečiuose 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) turėjo pripažinti aštuntą pergalę per 11 mačų iškovojusios bei Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno diviziono lydere tapusios Dalaso „Stars“ (16 tšk.) komandos pranašumą.

Lietuvis šiame mače per 17 su puse žaidimo minučių (17:36) nė karto nemetė į arenos šeimininkų vartus, blokavo du varžovų metimus bei trečiame kėlinyje (53:04) gavo dvi baudos minutes.

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Petras Sykora (32:00).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Loui Erikssonas (10:51), Vernonas Fiddleris (51:34) bei Sheldonas Souray'us (59:57).