Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie 14-ą minutę išsiveržė į priekį, kuomet Frankas Lampardas po Juano Mata atlikto perdavimo nuginklavo svečių vartininką.

Visgi 36-ą minutę „Arsenal” ekipos puolėjas Robinas van Persie rezultatą išlygino. Tiesa, svečiai ilgai džiaugtis lygiu rezultatu negalėjo, mat 45-ą minutę „mėlynuosius” į priekį išvedė Johnas Terry.

Antras kėlinys prasidėjo greitu „Arsenal” ekipos įvarčiu - 49-ą minutę pelnytu įvarčiu džiaugėsi gynėjas Andre Santosas, kuris vėl išlygino šio mačo rezultatą.

Sužaidus dar septynias minutes „Arsenal” komanda išsiveržė į priekį. Šį kartą Petrą Čechą nuginklavo Theo Walcottas. „Chelsea” futbolininkai nenuleido rankų ir 81-ą minutę rezultatą išlygino kai įvartį pelnė J. Mata.

Nepaisant to, jau po keturių minučių „Gunners” vėl pirmavo, kai savo komandą į priekį išveržė R. van Persie. Šis puolėjas per pridėtą antro kėlinio laiką padėjo galutinį tašką šiose varžybose bei pelnė „hat-tricką”.

Tuo metu Liverpulio „Everton” klubas namuose priėmė „Manchester United” klubą. Šias rungtynes „raudonieji velniai” laimėjo minimaliu rezultatu 1:0. Vienintelį susitikimo įvartį pelnė puolėjas Javieras Hernandezas.

Čempionato lyderiai „Manchester City” futbolininkai namuose 3:1 laimėjo prieš „Wolverhampton” komandą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Edinas Dzeko, Aleksandras Kolarovas ir Adamas Johnsonas. „City” ekipa dabar antroje vietoje esantį „United“ klubą lenkia jau 5 taškais.

„Chelsea” 3 - 5 „Arsenal”

14' [1 - 0] Frank Lampard
36' [1 - 1] Robin van Persie
45' [2 - 1] John Terry
49' [2 - 2] Andre Santos
56' [2 - 3] Theo Walcott
81' [3 - 3] Juan Mata
85' [3 - 4] Robin van Persie
90' [3 - 5] Robin van Persie

„Everton” 0 - 1 „Manchester United”

19' [0 - 1] Javier Hernandez

„Manchester City” 3 - 1 „Wolverhampton”

52' [1 - 0] Edin Dzeko
67' [2 - 0] Aleksandar Kolarov
75' [2 - 1] Stephen Hunt (iš 11 metrų baudinio)
90' [3 - 1] Adam Johnson

74' Vincent Kompany („Manchester City”) - raudona kortelė

„Norwich City” 3 - 3 „Blackburn”

45' [0 - 1] David Hoilett
53' [1 - 1] Steve Morison
62' [1 - 2] Aiyegbeni Yakubu
64' [1 - 3] Christopher Samba
82' [2 - 3] Bradley Johnson
90' [3 - 3] Grant Holt (iš 11 metrų baudinio)

„Sunderland” 2 - 2 „Aston Villa”

20' [0 - 1] Stiliyan Petrov
38' [1 - 1] Connor Wickham
85' [1 - 2] Richard Dunne
89' [2 - 2] Stephane Sessegnon

„Swansea City” 2 - 1 „Bolton”

49' [1 - 0] Joe Allen
57' [2 - 0] Scott Sinclair (iš 11 metrų baudinio)
74' [2 - 1] Daniel Graham („Swansea City”, į savus vartus)
90' [3 - 1] Daniel Graham

48' Ricardo Gardner („Bolton”) - raudona kortelė

„Wigan” 0 - 2 „Fulham”

42' [0 - 1] Clint Dempsey
87' [0 - 2] Moussa Dembele

„West Bromwich” 0 - 2 „Liverpool”

9' [0 - 1] Charlie Adam (iš 11 metrų baudinio)
45' [0 - 2] Andrew Carroll