Šeštas pagal reitingą Kevinas Andersonas iš Pietų Afrikos įveikė austrą Andreasą Haiderį-Maurerį - 6:4, 6:4.

Vienos turnyro rezultatai:

Marcos Baghdatis (Kipras) - Ryan Sweeting (JAV) - 6:4, 6:2;

6-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Andreas Haider-Maurer (Austrija) - 6:4, 6:4.

Turnyro nugalėtojui atiteks 104 tūkst. 850 eurų ir 250 taškų ATP reitinge.

Turnyre Rusijoje - favorito G.Simono pralaimėjimas

Rusijos mieste Sankt Peterburge prasidėjo kitas ATP „World Tour 250“ serijos vyrų teniso turnyras, kurio bendras prizų fondas yra 663 tūkst. 750 JAV dolerių. Pirmame ture jau įvyko keturi susitikimai. Varžybų favoritas prancūzas Gilles'is Simonas netikėtai pralaimėjo tautiečiui Adrianui Mannarino 6:2, 4:6, 4:6.

Penktu skirstytas rusas Michailas Južny eliminavo ukrainietį Serhijų Stachovsky 6:3; 7:6 (9:7), italas Potito Starace nugalėjo rusą Ivaną Nedelką 6:0, 6:1, o Dudi Sela iš Izraelio laimėjo prieš ukrainietį Aleksandrą Dolgopolovą 6:2, 6:2.

St. Peterburgo turnyro rezultatai:

Adrian Mannarino (Prancūzija) - 1-Gilles Simon (Prancūzija) - 2:6, 6:4, 6:4;

5-Michail Južny (Rusija) - Serhij Stavhovsky (Ukraina) - 6:3; 7:6 (9:7);

Potito Starace (Italija) - Ivan Nedelko (Rusija) - 6:0, 6:1;

Dudi Sela (Izraelis) - Aleksandr Dolgopolov (Ukraina) - 6:2, 6:2.

Turnyro nugalėtojas uždirbs 114 tūkst. 750 JAV dolerių ir iškovos 250 ATP įskaitos taškų.