Pirmasis įvartis šiame mače krito sužaidus 22 minutes, kai po tikslaus perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į patį vartų kampą pasiuntė Mario Balotelli.

Šeimininkams žaidimas ne itin klijavosi, o antrojo kėlinio pradžioje situacija dar labiau komplikavosi: už paskutinės vilties pražangą stabdant vieną prieš vartininką iššokusį Balotelli raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Jonny Evansas.

Baudos smūgio iš 17 metrų italui realizuoti nepavyko, bet 60 minutę jis padvigubino skirtumą, po Jameso Milnerio perdavimo pasiųsdamas kamuolį į tinklą.

Ir tai nebuvo pabaiga - 69 minutę trečią kartą Davidą De Gea nuginklavo iš kelių metrų pasižymėjęs Sergio Aguero.

Nors Darrenas Fletcheris įspūdingu smūgiu netrukus kiek sušvelnino skirtumą, Edinas Dzeko paskutinę minutę iš arti atstatė trijų įvarčių pranašumą, o tyčiotis iš varžovų baigė Davidas Silva, per pridėtą laiką iššokęs vienas prieš vartininką bei įmušęs penktą įvartį.

"Man Utd" 1 - 6 "Man City"

22' [0 - 1] M.Balotelli
60' [0 - 2] M.Balotelli
69' [0 - 3] S.Aguero
83' [1 - 3] D.Fletcher
90' [1 - 4] E.Dzeko
90' [1 - 5] D.Silva
90' [1 - 6] E.Dzeko

47' iš aikštės pašalintas J.Evans ("Man Utd")

Londono "Arsenal" 3 - 1 "Stoke"

27' [1 - 0] Gervinho
34' [1 - 1] P.Crouch
73' [2 - 1] R.van Persie
82' [3 - 1] R.van Persie

Londono "Fulham" 1 - 3 Liverpulio "Everton"

3' [0 - 1] R.Drenthe
68' [1 - 1] B.Ruiz
90' [1 - 2] L.Saha
90' [1 - 3] J.Rodwell

"Blackburn" 1 - 2 Londono "Tottenham"

15' [0 - 1] R.van der Vaart
28' [1 - 1] M.Formica
53' [1 - 2] R.van der Vaart

"Queens Park Rangers" 1 - 0 Londono"Chelsea"

10' [1 - 0] H. Helguson (iš 11 m. baudinio)

33' iš aikštės pašalintas J. Bosingwa ("Chelsea")
41' iš aikštės pašalintas D. Drogba ("Chelsea")