Komandinėje persekiojimo rungtyje Vaida Pikauskaitė, Aleksandra Sošenko ir Aušrinė Trebaitė nuotolį įveikė per 3 minutes 33,726 sekundės ir užėmė devintą vietą tarp dvylikos šalių.

Komandinėse sprinto lenktynėse Simona Krupeckaitė ir Gabrielė Jankutė (35,055 sek.) liko aštuntos tarp dvylikos ekipų. Jos pralenkė tik Ispanijos, Rusijos ir Italijos sportininkes.

Tuo metu asmeninėse 25 km taškų lenktynėse mūsiškės pasirodė dar kukliau - Aleksandra Sošenko finišavo 18 vietoje, o Vaida Pikauskaitė distancijos neįveikė. Jai atiteko 23 vieta tarp 24-ių dalyvių.

Nugalėjo rusė Jevgenija Romanijuta, antrą vietą laimėjo lenkė Katarzyna Powlowska, o trečią iškovojo čekė Jarmila Machacova.

Primename, kad Europos dviračių treko čempionatas dar tęsis šeštadienį ir sekmadienį.