Pergalę įspūdingu rezultatu 5:0 (4:0) pasiekė Londono „Chelsea“ futbolininkai, kurie namuose nepasigailėjo „Genk“ klubo iš Belgijos. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Fernando Torresas, po vieną - Raulis Meirelešas, Branislavas Ivanovičius ir Salomonas Kalou.

Trimis taškais savo sąskaitą papildė ir antroje E grupės vietoje įsitvirtino Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa - ji savo aikštėje 2:1 (0:1) įveikė daugybę progų iššvaisčiusią CF „Valencia“ komandą. Vokiečių pergalė lėmė Andre Schurrles ir Sydney Samo įvarčiai antro kėlinio pradžioje.

F grupėje Marselio „Olympique“ paskutinę minutę praleido įvartį ir 0:1 (0:0) pralaimėjo Londono „Arsenal“ ekipai, o Pirėjo „Olympiacos“ žaidėjai kiek nelauktai 3:1 (2:1) parklupdė Dortmundo „Borussią“.

Abu G grupės susitikimai baigėsi taikiai: FC „Porto“ ir Nikosijos APOEL sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1), Donecko „Šachtar“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ - 2:2 (2:1).

Tuo metu abu H grupės favoritai - AC „Milan“ ir FC „Barcelona“ savo rungtynes laimėjo vienodu rezultatu 2:0 (1:0).

Rungtynių statistika:

E grupė

Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) 2 - 1 Valensijos CF „Valencia“ (Ispanija)

24' [0 - 1] Jonas
52' [1 - 1] Andre Schurrle
56' [2 - 1] Sydney Sam

Londono „Chelsea“ (Anglija) 5 - 0 „Genk“ (Belgija)

8' [1 - 0] Raul Meireles
11' [2 - 0] Fernando Torres
27' [3 - 0] Fernando Torres
42' [4 - 0] Branislav Ivanovič
72' [5 - 0] Salomon Kalou

1.„Chelsea“32108:17
2.„Bayer“32014:36
3.„Valencia“30212:32
4.„Genk“30120:71

F grupė

Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) 3 - 1 Dortmundo „Borussia“ (Vokietija)

8' [1 - 0] Jones Holebas
26' [2 - 0] Robert Lewandowski
40' [2 - 1] Rafik Djebbour
79' [3 - 1] Francois Modesto

Marselio „Olympique“ (Prancūzija) 0 - 1 Londono „Arsenal“ (Anglija)

90' [0 - 1] Aaron Ramsey

1.„Arsenal“32104:27
2.„Marseille“32014:16
3.„Olympiakos“31024:43
4.„Borussia“30122:71

G grupė

FC „Porto“ (Portugalija) 1 - 1 Nikosijos APOEL (Kipras)

13' [1 - 0] Hulkas
19' [1 - 1] Ailton Jose Almeida

Donecko „Šachtar“ (Ukraina) 2 - 2 Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)

15' [1 - 0] Willian
33' [1 - 1] Roman Širokov
45' [2 - 1] Luiz Adriano
60' [2 - 2] Viktor Faizulin
11' Roman Širokov nerealizavo 11 metrų baudinio

1.APOEL31204:35
2.„Zenit“31116:54
3.FC „Porto“31114:54
4.„Šachtar“30214:52

H grupė

AC „Milan“ (Italija) 2 - 0 Borisovo BATE (Baltarusija)

33' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovič
70' [2 - 0] Kevin-Prince Boateng

FC „Barcelona“ (Ispanija) 2 - 0 Plzeno „Viktoria“ (Čekija)

10' [1 - 0] Andres Iniesta
82' [2 - 0] David Villa