Svarbius du taškus išbarstė čempionato lyderis Panevėžio „Ekrano“ klubas (73 taškai), kuris išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 (0:0) su Šiaulių „Šiaulių“ (52 taškai) futbolininkais. Beje, mačas vyko labai įtemptai - 41 minutę vos nekilo muštynės, o po masinio žaidėjų susistumdymo raudonas korteles prieš save išvydo Artūras Rimkevičius ir Mantas Samusiovas.

Panevėžiečių kluptelėjimu pasinaudojo VMFD „Žalgirio“ ekipa (69 taškai), kuri 3:0 (3:0) nugalėjo Klaipėdos „Atlanto“ komandą. Visus įvarčius žalgiriečiams pirmame kėlinyje pelnė talentingasis puolėjas Deivydas Matulevičius (11 min. iš 11 m baudinio, 15 min. ir 33 min.).

Paskutinėje akistatoje Marijampolės „Sūduva“ (58 taškai) svečiuose 2:0 (0:0) palaužė Tauragės „Taurą“. Įvarčius įmušė Povilas Lukšys (71 min.) ir Sergejus Žygalovas (74 min.).