„Real” namuose susitiko su Sevilijos „Real Betis” komanda ir nugalėjo ją rezultatu 4:1 (0:0). Tris įvarčius nugalėtojams pelnė pastaruoju metu gerą formą demonstruojantis Gonzalo Higuainas, vieną pridėjo Kaka. Beje, visi jie buvo įmušti po pertraukos.

Savo ruožtu FC „Barcelona” namuose 3:0 (2:0) pranoko Santandero „Racing” komandą. Du įvarčius šalies čempionams pelnė puolėjas Lionelis Messi, vieną - saugas Xavi.

Tuo metu ir toliau šlubuoja „Villarreal” futbolininkai, kurie pernai kovojo dėl trečiosios vietos turnyro lentelėje. Šį kartą „geltonieji submarinai” sužaidė lygiosiomis 0:0 (0:0) su Madrido „Getafe”.

CF „Valencia” klubas svečiuose irgi buvo priverstas tenkintis tik lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Mallorca“, nes 90 min. praleido įvartį iš 11 metrų baudinio.

Tokiu būdu FC „Barcelona“ po 7 turų turi 17 taškų ir žengia pirma, o „Real“ futbolininkai su 16 taškų yra antri.

Trečią vietą dalijasi po 14 taškų surinkusi CF „Valencia“ ir „Levante“. Tiesa, pastaroji yra žaidusi vienu maču mažiau.

„Real” 4 - 1 „Real Betis”

46' [1 - 0] Gonzalo Higuain
59' [2 - 0] Kaka
69' [2 - 1] Jorge Molina
70' [3 - 1] Gonzalo Higuain
73' [4 - 1] Gonzalo Higuain

FC „Barcelona” 3 - 0 „Racing Santander”

11' [1 - 0] Lionel Messi
28' [2 - 0] Xavi
68' [3 - 0] Lionel Messi

„Getafe” 0 - 0 „Villarreal”

„Mallorca” 1 - 1 „Valencia”
39' [0 - 1] Adil Rami
90' [1 - 1] Tomer Hemad (11 m)

„Granada“ - Madrido „Atletico“ 0:0 (0:0).