Argentiniečiai po įtikinamos pergalės (4:1) prieš Čilę šį kartą 0:1 (0:0) nusileido Venesuelos nacionalinei komandai. Vienintelį rungtynių įvartį 61-ą minutę šeimininkams pelnė Fernando Amorebieta.

Tuo metu „Copa America“ laimėtojai Urugvajaus futbolininkai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Paragvajaus ekipa. 67-ą minutę urugvajiečius į priekį išvedė Diego Forlanas, tačiau per pridėtą laiką rezultatą išlygino Richardas Ortizas.

Čiliečiai savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su Peru komandai ir laimėjo rezultatu 4:2 (2:0).

Dvikovą tarp Bolivijos ir Kolumbijos rinktinių po atkaklios kovos 2:1 (0:0) laimėjo Kolumbijos futbolininkai.

Visų rungtynių rezultatai:

Venesuela 1 - 0 Argentina
61' [1 - 0] Fernando Amorebieta

Paragvajus 1 - 1 Urugvajus
67' [0 - 1] Diego Forlan
90' [1 - 1] Richard Ortiz

Čilė 4 - 2 Peru
2' [1 - 0] Waldo Ponce
18' [2 - 0] Eduardo Vargas
48' [3 - 0] Gary Medel
49' [3 - 1] Claudio Pizarro
60' [3 - 2] Jefferson Farfan
64' [4 - 2] Humberto Suazo (iš 11 metrų baudinio)

Bolivija 1 - 2 Kolumbija
48' [0 - 1] Dorlan Pabon
84' [1 - 1] Walter Alberto Flores
90' [1 - 2] Dayro Moreno.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, santykis, taškai):