Iš jos estus gali išstumti tik Serbijos futbolininkai, tačiau jie paskutinį mačą žais išvykoje su Slovėnijos ekipa ir privalės jį laimėti. Kitu atveju, antra vieta ir istorinė galimybė atkrintamosiose varžybose kautis dėl kelialapio į Europos čempionatą atiteks būtent Estijai.

Estai po pirmo kėlinio atsiliko 0:1, bet du vėlyvi Konstantino Vassiljevo įvarčiai (77 min. iš 11 m baudinio ir 84 min.) padėjo jiems į savo sąskaitą įsirašyti dar tris taškus.

Kitoje C grupės dvikovoje serbai namuose buvo priversti tenkintis tik lygiosiomis 1:1 (1:1) su Italijos rinktine, kuri jau turi bilietą į Europos pirmenybes.

Tuo metu Rusijos futbolo rinktinė irgi jau beveik jį užsitikrino. Tai paaiškėjo po to, kai rusai Europos zonos atrankos varžybų B grupės priešpaskutinio turo rungtynėse išvykoje 1:0 (0:0) įveikė Slovakijos komandą.Vienintelį įvartį nugalėtojams 71 min. pelnė Alanas Dzagojevas.

Po 9 turų rusai turi 20 taškų ir jiems paskutinėje dvikovoje namuose su kol kas nė taško per visą ciklą nesukrapščiusiais Andoros futbolininkais tam, kad užimtų pirmą vietą grupėje ir iškovotų tiesioginį kelialapį į Lenkiją ir Ukrainą, užtenka nepralaimėti.

Savo ruožtu Slovakijos komanda gali atsisveikinti su viltimis patekti į Senojo žemyno pirmenybes, nes antra vieta grupėje tikriausiai atiteks Airijos atstovams.

I grupėse, kurioje žaidžia ir Lietuvos komanda, rungtynėse Ispanijos futbolininkai svečiuose 2:0 (2:0) pranoko čekus ir išsaugojo neblogus šansus Škotijos ekipai, kuriai reikia pačiai įveikti Lichtenšteiną ir tikėtis lietuvių pergalės prieš Čekijos žaidėjus arba dar iškovoti taškų ir žaidžiant svečiuose su ispanais.

Ispanams įvarčius pelnė: 6 min. Juanas Mata, 23 min. Xabi Alonso.

Penktadienio rungtynių rezultatai ir turnyro lentelės:

A grupė

Azerbaidžanas - Austrija 1:4 (0:1)

34' [0-1] Andreas Ivanschitz
52' [0-2] Marc Janko
62' [0-3] Marc Janko
74' [1-3] Vugar Nadyrov
90' [1-4] Zlatko Junuzovič

Turkija - Vokietija 1:3 (0:1)

35' [0-1] Mario Gomez
66' [0-2] Thomas Müller
79' [1-2] Hakan Kadir Balta
86' [1-3] Bastian Schweinsteiger

Belgija - Kazachstanas 4:1 (2:0)

40' [1-0] Timmy Simons
43' [2-0] Eden Hazard
49' [3-0] Vincent Kompany
84' [4-0] Marvin Ogunjimi
86' [4-1] Kairat Nurdauletov.

Armėnija - Makedonija 4:1 (2:0)

28' [1-0] Markos Pineiro Pizzelli
34' [2-0] Henrik Mkhitaryan
69' [3-0] Gevorg Ghazaryan
86' [3-1] Vance Sikov
90' [4-1] Artur Sarkisov

Slovakija - Rusija 0:1 (0:0)

71' [0-1] Alanas Dzagojevas

Andora - Airija 0:2 (0:2)

8' [0-1] Kevin Doyle
20' [0-2] Aiden McGeady

Serbija - Italija 1:1 (1:1)

1' [0-1] Claudio Marchisio
26' [1-1] Branislav Ivanovič

Šiaurės Airija - Estija 1:2 (0:1)
22' [1-0] Steven Davis
77' [1-1] Konstantin Vassiljev iš 11 m baudinio
84' [1-2] Konstantin Vassiljev

D grupė

Bosnija ir Hercegovina - Liuksemburgas 5:0 (4:0)

12' [1-0] Edin Džeko
15' [2-0] Zvjezdan Misimovič
22' [3-0] Zvjezdan Misimovic
36' [4-0] Miralem Pjanič
51' [5-0] Haris Medunjanin

Rumunija - Baltarusija, 2:2 (1:1)

19' [1-0] Adrian Mutu
45' [1-1] Sergei Kornilenko
51' [2-1] Adrian Mutu
84' [2-2] Stanislav Dragun

Prancūzija - Albanija 3:0 (2:0)

11' [1-0] Florent Malouda
38' [2-0] Loic Remy
67' [3-0] Anthony Reveillere

Suomija - Švedija 1:2 (0:1)

8' [0-1] Sebastian Larsson
52' [0-2] Martin Olsson
73' [1-2] Joona Toivio

Olandija - Moldova 1:0 (1:0)

40' [1-0] Klaas Jan Huntelaar

Latvija - Malta 2:0 (1:0)

33' [1-0] Aleksei Visnakovs
62' [2-0] Artjoms Rudnevs

Graikija - Kroatija 2:0 (0:0)

71' [1-0] Georgios Samaras
79' [2-0] Theofanis Gekas

Velsas - Šveicarija 2:0 (0:0)

60' [1-0] Aaron Ramsey
72' [2-0] Gareth Bale

Juodkalnija - Anglija 2:2 (1:2)

11' [0-1} Ashley Young
31' [0-2] Darren Bent
45' [1-2] Elsad Zverotič
90' [2-2] Andrija Delibašič

Kipras - Danija 1:4 (1:4)
7' [0-1] Lars Jacobsen
11' [0-2] Dennis Rommedahl
20' [0-3] Michael Krohn-Dehli
22' [0-4] Dennis Rommedahl
45' [1-4] Andreas Avraam

Portugalija - Islandija 5:3 (3:0)

13' [1-0] Nani
21' {2-0] Nani
45' [3-0] Helder Postig
48' [3-1] Hallgrimur Jonasson
68' [3-2] Hallgrimur Jonasson
81' [4-2] Joao Moutinho
87' [5-2] Eliseu
90' [5-3] Gylfi Sigurdsson

Čekija - Ispanija 0:2 (0:2)
6' [0-1] Jana Mata
23' [0-2] Xabi Alonso

1.Ispanija7700 23-521
2.Čekija7313 8-710
3.Škotija6222 7-78
4.Lietuva7124 3-95
5.Lichtenšteinas7115 3-164