Mančesterio komanda sėkmingai pradėjo mačą ir po 16 bei 17 minutėmis Danny Welbecko pelnytų įvarčių įgijo saugų pranašumą.

Nepaisant to, šveicarai nepasidavė ir po pertraukos pasinaudojo vangiu Anglijos čempionų žaidimu: iš pradžių pirmasis prie Davido De Gea atmušto kamuolio prišoko ir į tinklą jį pasiuntė Fabianas Frei'us, o dar po kelių minučių galva rezultatą išlygino Alexanderis Frei'us.

Negana to, 76 minutę svečiai sensacingai įsiveržė į priekį, nes Antonio Valencia baudos aikštelėje prasižengė prieš Marco Strellerį, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo A. Frei'us.

Visgi "Manchester United" išvengė skaudaus antausio: A. Youngas smūgiu galva išplėšė lygiąsias.

Svarbią pergalę iškovojo Milano "Inter" klubas, išvykoje 3:2 nugalėjęs Maskvos CSKA ekipą.

Rusijos ekipai atstovaujantis lietuvis Deividas Šemberas liko ant atsarginių suolelio.

Tai buvo antroji naujojo Italijos komandos trenerio Claudio Ranieri pergalė iš eilės - savaitgalį buvo įveikta "Bologna".

"Inter" į priekį išsiveržė 6 minutę, kai iš arti pasižymėjo gynėjas Lucio. Netrukus persvarą po Yuto Nagatomo perdavimo padvigubino Giampaolo Pazzini ir atrodė, kad svečiams didesnių problemų nekils.

Tačiau prieš pat didžiąją pertrauką Alanas Dzagojevas įspūdingu baudos smūgiu sušvelnino skirtumą, o 77 minutę Vagneris Love'as atstatė pusiausvyrą.

Visgi to nepakako Mauro Zarate įvartis 79 min. lėmė pirmą "Inter" pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

Antradienio rungtynių rezultatai:

A grupė:

Miuncheno "Bayern" 2 - 0 "Man City"

38' [1 - 0] Mario Gomez
45' [2 - 0] Mario Gomez

"Napoli" 2 - 0 "Villarreal"

14' [1 - 0] Marek Hamšik
17' [2 - 0] Edison Cavani (iš 11 metrų baudinio)

A grupės turnyro lentelė:

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Miuncheno "Bayern" (Vokietija)22004:06
2.SSC Napoli" (Italija)21103:14
3."Manchester City" (Anglija)20111:31
4."Villarreal CF" (Ispanija)20020:40

B grupė:

"Trabzonspor" 1 - 1 "Lille"

31' [0 - 1] Moussa Sow
75' [1 - 1] Gustavo Colman (iš 11 metrų baudinio)

Maskvos CSKA 2 - 3 Milano "Inter"

6' [0 - 1] Lucio
23' [0 - 2] Giampaolo Pazzini
45' [1 - 2] Alan Dzagojev
77' [2 - 2] Vagner Love
79' [2 - 3] Mauro Zarate

"Manchester United" 3 - 3 "Basel"

16' [1 - 0] Danny Welbeck
17' [2 - 0] Danny Welbeck
58' [2 - 1] Fabian Frei
60' [2 - 2] Alexander Frei
76' [2 - 3] Alexander Frei (iš 11 metrų baudinio)
90' [3 - 3] Ashley Young

Galačio "Otelul" 0 - 1 Lisabonos "Benfica"

41' [0 - 1] Bruno Cesar

"Lyon" 2 - 0 Zagrebo "Dinamo"

23' [1 - 0] Bafetimbi Gomis
42' [2 - 0] Bakary Kone

Madrido "Real" 3 - 0 Amsterdamo "Ajax"

25' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
41' [2 - 0] Kaka
49' [3 - 0] Karimas Benzema