Mančesterio ekipa įsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje, kai sužaidęs sienele su Darrenu Fletcheriu kamuolį į tinklą pasiuntė Nani.

Davidas De Gea vėliau ne kartą gelbėjo Anglijos čempionus, bet 52 minutę Peteris Crouchas galva atstatė pusiausvyrą.

Fernando Torresas įmušė įvartį ir buvo pašalintas iš aikštės, o Londono "Chelsea" klubas net ir be ispano be vargo 4-1 sutriuškino "Swansea".

29 minutę Torresas išvedė šeimininkus į priekį, bet dar prieš didžiąją pertrauką gavo raudoną kortelę už grubią pražangą prieš Marką Gowerį.

Ramiresas taip pat pirmajame kėlinyje sostinės ekipai dar rungtyniaujant visos sudėties padvigubino skirtumą, o po pertraukos įmušė trečią įvartį. Gynėjas Ashley Williamsas buvo sušvelninęs rezultatą, tačiau prieš pat pabaigą Didier Drogba grąžino trijų įvarčių pranašumą.

Robinas van Persie įmušė 99-ąjį ir 100-ąjį įvarčius atstovaudamas Londono "Arsenal" ekipai, kuri pelnytai 3-0 nugalėjo "Bolton".

Svečiai galėjo rungtynių pradžioje išsiveržti į priekį, bet Wojciechas Szczesny atrėmė Darreno Pratley smūgį. "Arsenal" žaidime trūko kūrybiškumo, o įvarčių pirmajame kėlinyje pelnyta nebuvo.

Vaizdas pasikeitė antrajame kėlinyje, kuriame sužaidus vos keliasdešimt sekundžių Van Persie išvedė "Arsenal" į priekį, o netrukus Davidas Wheateris buvo pašalintas iš aikštės.

Van Persie ir Alexas Songas vėliau įtvirtino pranašumą, o "Arsenal" pakilo į 12 vietą turnyrinėje lentelėje.

Ankstyvajame mače "Man City" klubas namie 2-0 įveikė Liverpulio "Everton" ir bent trumpam pakilo į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje.

Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė Mario Balotelli bei Jamesas Milneris. Abu futbolininkai aikštėje pasirodė po keitimo.

Tuo metu "Everton" šioje dvikovoje progų prie varžovų vartų praktiškai nesukūrė.

"Stoke" 1 - 1 "Man Utd"

27' [0 - 1] Nani
52' [1 - 1] P.Crouch

Londono "Arsenal" 3 - 0 "Bolton"

46' [1 - 0] R.van Persie
71' [2 - 0] R.van Persie
89' [3 - 0] A.Song

55' iš aikštės pašalintas D.Whater ("Arsenal")

Londono "Chelsea" 4 - 1 "Swansea"

29' [1 - 0] F.Torres
36' [2 - 0] Ramires
76' [3 - 0] Ramires
86' [3 - 1] A.Williams
90' [4 - 1] D.Drogba

39' iš aikštės pašalintas F.Torres ("Chelsea")

"Liverpool" 2 - 1 "Wolverhampton"

11' [1 - 0] R.Jonhson (į savus vartus)
38' [2 - 0] L.Suarez
49' [2 - 1] S.Fletcher

"Newcastle" 3 - 1 "Blackburn"

27' [1 - 0] D.Ba
30' [2 - 0] D.Ba
37' [2 - 1] D.Hoilett
54' [3 - 1] D.Ba

70' iš aikštės pašalintas M.Olsson ("Newcastle")

"West Bromwich" 0 - 0 Londono "Fulham"

"Wigan" 1 - 2 Londono "Tottenham"

3' [0 - 1] R.van der Vaart
23' [0 - 2] G.Bale
50' [1 - 2] M.Diame

63' iš aikštės pašalintas S.Gohouri ("Wigan")

"Man City" 2 - 0 Liverpulio "Everton"

68' [1 - 0] M.Balotelli
89' [2 - 0] J.Milner