Mančesterio ekipos gretose dar pirmame kėlinyje dukart pasižymėjo puolėjas Michaelas Owenas, vieną įvartį pridėjo veteranas Ryanas Giggsas.

„Arsenal“ namuose praleido įvartį 16-ą minutę, bet vėliau atsakė tiksliais Kierano Gibbso, Alexo Oxlade’o-Chamberlaino ir Yossi Benayouno smūgiais.

Pasirodymą varžybose baigė Londono „Tottenham“ klubas, svečiuose po 11 metrų baudinių serijos 6:7 nusileidęs kitai „Premier“ lygos atstovei „Stoke City“, bei Birmingemo „Aston Villa“, kuri namie 0:2 pralaimėjo „Bolton“ futbolininkams.

Dar šeši trečiojo etapo mačai bus žaidžiami trečiadienį.

Antradienio rezultatai:

„Wolverhampton“ – Milwall“ 5:0

„Wolwerhampton“: D. Edwards (3 min.), A. Hammill (7 min.), G. Elokobi (38 min.), J. Spray (77 min.), A. Guedioura (88 min.).

„Aldershot Town“ – „Rochdale“ 2:1

„Aldershot Town“: M. Rankine (47 min.), D. Hylton (78 min.).

„Rochdale“: A. Grimes (45 min.).

„Burnley“ – „Milton Keynes Dons“ 2:1

„Burnley“: K. Trippier (59 min.), A. Amougou (89 min.).

„Milton Keynes Dons“: D. Powell (6 min.).

Birmingemo „Aston Villa“ – „Bolton“ 0:2

„Bolton“: C. Eagles (54 min.), G. Kakuta (77 min.).

„Leeds United“ – „Manchester United“ 0:3

„Manchester United“: M. Owen (15 ir 32 min.), R. Giggs (45 min.).

„Arsenal“ – „Shrewsbury Town“ 3:1

„Arsenal“: K. Gibbs (33 min.), A. Oxlade-Chamberlain (58 min.), Y. Benayoun (78 min.).

„Shrewsbury Town“: J. Collins (16 min.).

„Crystal Palace“ – „Middlesbrough“ 2:1

„Crystal Palace“: W. Zaha (18 min.), C. Andrew (52 min.).

„Middlesbrough“: M. Zemmama (55 min.).

„Blackburn“ – „Leyton Orient“ 3:2

„Blackburn“: J. Roberts (44 min.), R. Rochina (71 min.), S. Vukčevič (75 min.).

„Leyton Orient“: D. Mooney (64 min.), D. Cox (86 min.).

„Nottingham Forest“ – „Newcastle United“ 3:4 po pratęsimo

„Nottingham Forest“: R. Findley (46 min.), M. Derbyshire (66 min.), M. Tudgay (114 min.).

„Newcastle United“: P. Lovenkrands (39 min ir 60 min. 11 m b.), D. Simpson (93 min.), F. Coloccini (120 min.).

„Stoke City“ – „Tottenham“ 0:0. Po pratęsimo – 0:0. 11 metrų baudinių serija – 7:6