Abi komandos demonstravo atvirą futbolą, o sirgaliai išvydo ne tik nemažai įvarčių, bet ir gausybę iššvaistytų puikių progų.

Labiausiai įsimins Fernando Torreso smūgis greta virpsto dvikovos pabaigoje. Ispanas iššoko vienas prieš vartininką ir jį apsivarė, tačiau mistišku būdu šovė pro šalį. Pirmajame kėlinyje po Torreso perdavimo į neginamus vartus smūgiavo ir Ramiresas, bet brazilo bandymas buvo pernelyg silpnas ir Davidas De Gea spėjo puikiu šuoliu apginti vartus.

Visgi klydo ne tik "Chelsea" žaidėjai, tačiau ir "Man Utd" žvaigždės: susipynus kojoms 11 metrų baudinio nerealizavo Rooney, o Dimitaro Berbatovo smūgį nuo vartų linijos atmušė gynėjas.

Pirmasis įvartis rungtynėse krito sužaidus 7 minutes, kai po baudos smūgio Petrą Cechą galva nuginklavo Chrisas Smallingas.

"Chelsea" nesutriko ir pavojingai atakavo, bet baigiantis kėliniui nepelnytai praleido dar du įvarčius: fantastišku šūviu iš toli pasižymėjo Nani, o po klaidų ir rikošetų gynyboje įvartį įmušė Rooney.

Visgi pačioje antrojo kėlinio pradžioje Torresas technišku smūgiu sugrąžino "Chelsea" komandai viltį, kurią pats ir palaidojo neįmušdamas į tuščius vartus.

Nesunkią pergalę iškovojo Londono "Tottenham" klubas, savų žiūrovų akivaizdoje net 4-0 sutriuškinęs be dviejų pašalintų futbolininkų mačą baigusią "Liverpool" ekipą. Nesužaidus nė pusvalandžio antrą geltoną kortelę prieš save išvydo saugas Charlie Adamas, o antrojo kėlinio pirmoje pusėje tokiomis pat aplinkybėmis aikštę turėjo palikti ir gynėjas Martinas Skrtelis.

Tai buvo skaudžiausias Liverpulio komandos pralaimėjimas "Premier" lygoje per daugiau nei aštuonerius metus.

"Tottenham" itin sėkmingai pradėjo mačą ir įsiveržė į priekį jau 7 minutę, kai įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo Luka Modričius. "Liverpool" taip ir neatrado žaidimo ritmo, o 28 minutę padėtį komplikavo Adamo pašalinimas iš aikštės.

Nors svečiai progų sukurti nesugebėjo, viltį išsigelbėti jiems palaikė faktas, kad "Tottenham" ilgą laiką nesugebėjo įtvirtinti pranašumo.

Tačiau dvikovos baigtis tapo aiški 63 minutę, kai itin daug klaidų daręs Skrtelis po bereikalingos pražangos taip pat turėjo palikti aikštę.

"Tottenham" dviejų žaidėjų pranašumu netruko pasinaudoti: 66 minutę sugriuvusi "Liverpool" gynyba nesugaudė Jermaino Defoe, o netrukus grubi vartininko Pepe Reinos klaida - ispanas nepagavo kamuolio po varžovo smūgio - leido nesunkų įvartį pelnyti puikiai rungtyniavusiam Emmanueliui Adebayorui.

Būtent Togo rinktinės puolėjas baigė varžovų triuškinimą, jau per teisėjo pridėtą laiką ketvirtą kartą nuginkluodamas Reiną.

"Man Utd" 3 - 1 Londono "Chelsea"

8' [1 - 0] C.Smalling
37' [2 - 0] Nani
45' [3 - 0] W.Rooney
46' [3 - 1] F.Torres

57' W.Rooney ("Man Utd") nerealizavo 11 metrų baudinio

Londono "Tottenham" 4 - 0 "Liverpool"

7' [1 - 0] L.Modric
66' [2 - 0] J.Defoe
68' [3 - 0] E.Adebayor
90' [4 - 0] E.Adebayor

28' iš aikštės pašalintas C.Adam ("Liverpool")
63' iš aikštės pašalintas M.Skrtel ("Liverpool")

Londono "Fulham" 2 - 2 "Man City"

18' [0 - 1] S.Aguero
46' [0 - 2] S.Aguero
56' [1 - 2] B.Zamora
75' [2 - 2] D.Murphy

"Sunderland" 4 - 0 "Stoke"

5' [1 - 0] T.Bramble
11' [2 - 0] J.Woodgate (į savus vartus)
28' [3 - 0] C.Gardner
59' [4 - 0] S.Larsson